Vodítko s kolieskami na BREAK 80
   Vodítko s kolieskami na BREAK 80
   Vodítko s kolieskami na BREAK 80
   Vodítko s kolieskami na BREAK 80

   Vodítko s kolieskami na BREAK 80

   Recenzia(0)
   4,80 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Vodítko s kolieskami na BREAK 80 zvyšuje presnosť a pohodlie pri rezaní. Robustné, ľahko montovateľné, ideálne pre profesionálov.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Vodítko s kolieskami na BREAK 80 je navrhnuté tak, aby zvýšilo presnosť a pohodlie pri práci so zváracím horákom BREAK 80, ktorý je súčasťou vysoko hodnotenej plazmovej rezačky SOLUTION BREAK 80. Tento inovatívny doplnok predstavuje revolúciu v spôsobe, akým zvárači pristupujú k rezaniu rôznych materiálov, čím zásadne zlepšuje celkovú efektivitu a kvalitu práce.

   Hladké a rovnomerné rezanie

   Doplnok je špeciálne vyvinutý pre hladké a rovnomerné vedenie horáka po rezacej ploche. Táto funkcionalita umožňuje užívateľom dosiahnuť vyššiu kontrolu nad rezným procesom a zároveň zabezpečuje presnosť rezu, čo je kritické pre profesionálne aplikácie. Vďaka tomu je každý rez nielen čistý, ale aj konzistentne presný, čo je nevyhnutné pre kvalitné zváranie.

   Robustná a odolná konštrukcia

   Konštrukcia vodítka s kolieskami je navrhnutá tak, aby odolala nárokom profesionálneho zváracieho prostredia. Robustnosť a odolnosť tohto doplnku zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť aj pri intenzívnom každodennom používaní. Kolieska, ktoré sú súčasťou konštrukcie, sú navrhnuté pre plynulý pohyb na rôznych typoch povrchov, čím minimalizujú trenie a znižujú potrebné úsilie pre manipuláciu s horákom.

   Jednoduchá montáž a flexibilita

   Montáž a demontáž vodítka na horák BREAK 80 je navrhnutá tak, aby bola čo najjednoduchšia a najrýchlejšia. To umožňuje zváračom ľahko prechádzať medzi rôznymi rezacími úlohami bez zbytočného zdržania. Táto flexibilita je obzvlášť cenná v dynamických zváracích operáciách, kde je čas a efektivita kľúčové.

   Optimalizácia práce a pohodlie

   Vodítko s kolieskami na BREAK 80 je navrhnuté s dôrazom na pohodlie a minimalizáciu únavy pri práci. Jeho použitie znižuje fyzickú námahu potrebnú pre dlhodobé operácie a zvyšuje komfort zvárača. To významne prispieva k zdraviu a pohodliu pracovníkov, zároveň zvyšuje ich produktivitu.

   Nezameniteľný nástroj pre presné rezanie

   Na záver, použitím vodítka s kolieskami na BREAK 80 získavate doplnok, ktorý je nevyhnutný pre každého, kto si cení presnosť, efektivitu a pohodlie pri práci s plazmovými rezačkami SOLUTION BREAK 80. Tento produkt je ideálnou voľbou pre profesionálov, ktorí hľadajú spôsob, ako optimalizovať svoju prácu a dosiahnuť vynikajúce výsledky v každom reze.

   Vodítko s kolieskami na BREAK 80 je teda viac než len doplnok; je to zásadný nástroj, ktorý transformuje zváracie procesy a zvyšuje možnosti každého zvárača. Nechajte sa inšpirovať a prenesite svoje zváracie schopnosti na novú úroveň s týmto exkluzívnym a vysoko efektívnym pomocníkom.

   SOLUTION
   CV0204
   997 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Kompatibilné s horákmi
   SOLUTION BREAK 80

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Vodítko s kolieskami na BREAK 80

   Mohlo by vás zaujať aj

   Vodítko s kolieskami na BREAK 80

   Vodítko s kolieskami na BREAK 80

   4,80 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.