Tryska na BREAK 80
   Tryska na BREAK 80

   Tryska na BREAK 80

   Recenzia(0)
   3,90 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Tryska na BREAK 80 pre plazmové rezačky SOLUTION, zvyšuje presnosť a efektivitu rezania. Rôzne priemery dostupné.

   Priemer trysky :
   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Zvýšte presnosť a efektivitu Vašich plazmových rezacích prác s tryskou na horáky BREAK 80, špeciálne navrhnutou pre rezačky SOLUTION BREAK 80. Ponúkame Vám prémiový produkt, ktorý je nevyhnutným nástrojom pre každého profesionála v oblasti kovového spracovania.

   Tryska na horáky BREAK 80 je dôkladne navrhnutá tak, aby spĺňala všetky požiadavky na precízne a čisté rezy. S dostupnosťou v rôznych priemeroch – Ø 1,1 mm, Ø 1,3 mm a Ø 1,5 mm – môže každý zákazník nájsť presne to, čo potrebuje pre svoje špecifické úlohy. Či už ide o detailné rezy malých súčiastok alebo rýchle rezanie hrubších materiálov, naša tryska zabezpečí maximálnu efektivitu.

   Kľúčové vlastnosti:

   • Rôznorodosť priemerov: Vyberte si z viacerých veľkostí trysiek podľa vašich potrieb, pričom každý priemer je navrhnutý tak, aby optimalizoval váš rezací proces.
   • Vysoká kvalita materiálu: Trysky sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť aj pri intenzívnom používaní.
   • Flexibilita v použití: Jednoduchá výmena trysiek umožňuje rýchlu adaptáciu na rôzne druhy materiálov a hrúbky bez potreby výmeny celého horáka.

   Výhody produktu:

   • Dlhodobá udržateľnosť: Dlhá životnosť a odolnosť voči vysokým teplotám a opotrebovaniu, čím zabezpečujete konzistentnú kvalitu vašich rezov.
   • Optimalizácia rezacieho výkonu: Vďaka špeciálnemu dizajnu každého priemeru trysky dosiahnete lepšie rezultáty bez ohľadu na typ materiálu, ktorý práve režete.
   • Univerzálnosť použitia: Ideálna tryska pre všetky modely plazmových rezačiek SOLUTION BREAK 80, zvyšuje efektivitu a flexibilitu vašich rezacích operácií.

   Tryska na BREAK 80 predstavuje vrchol v technológii plazmového rezania, ktorý poskytuje užívateľom neporovnateľnú presnosť a spoľahlivosť. Investícia do tejto trysky znamená dlhodobé zlepšenie výkonnosti a kvality vašej práce. Staňte sa lídrom v inováciách a efektivite s tryskou na horáky BREAK 80, ktorá je dokonalým riešením pre vaše rezacie potreby.

   SOLUTION
   PD 0105-11
   50 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Kompatibilné s horákmi
   SOLUTION BREAK 80

   Špecifické referencie

   MPN
   PD 0105-11

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Tryska na BREAK 80

   Mohlo by vás zaujať aj

   Tryska na BREAK 80

   Tryska na BREAK 80

   3,90 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.