Tryska na BREAK 60 a PC 60
   Tryska na BREAK 60 a PC 60

   Tryska na BREAK 60 a PC 60

   Recenzia(0)
   2,50 €
   s DPH
   Na sklade

   Tryska na BREAK 60 a PC 60 zvyšuje presnosť a efektivitu pri plazmovom rezaní. Ideálna pre profesionálov aj hobby použitie, ľahká inštalácia.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Ak hľadáte spôsob, ako zvýšiť presnosť a efektivitu vašich plazmových rezacích operácií, naša tryska pre plazmové rezačky BREAK 60 a PC 60 predstavuje ideálne riešenie. Táto tryska je špeciálne navrhnutá pre modely SOLUTION BREAK 60, SOLUTION PC 60 a SOLUTION CUT 60, čím sa stáva nepostrádateľným komponentom nielen pre profesionálne dielne, ale aj pre hobby používateľov, ktorí vyžadujú výnimočnú kvalitu a výkon.

   Kľúčové vlastnosti a výhody:

   Vysoká presnosť rezov: Táto tryska je vyvinutá s cieľom zabezpečiť maximálnu presnosť pri plazmovom rezaní. Umožňuje dosiahnuť čisté a presné rezy, ktoré sú nevyhnutné pre kvalitné spracovanie materiálov.

   Vynikajúca efektivita: Zlepšite efektivitu vašich rezacích operácií vďaka tryske, ktorá je optimalizovaná pre váš konkrétny model rezačky. Redukcia prestojov a minimalizácia údržby zvyšuje produktivitu a umožňuje rýchlejšie dokončenie projektovej práce.

   Odolnosť a dlhá životnosť: Vyrobená z vysokokvalitných materiálov, táto tryska zaisťuje dlhú životnosť aj pri intenzívnom dennom používaní. Robustné konštrukčné prvky zaručujú, že tryska vydrží aj v náročných podmienkach.

   Jednoduchá inštalácia: Inštalácia tejto trysky je rýchla a jednoduchá, nevyžaduje špeciálne nástroje ani dlhé technické prestoje. To umožňuje zvýšiť časovú efektivitu a zameranie sa na samotné rezacie projekty bez zbytočného čakania.

   Aplikácie a použitie:

   Tryska pre plazmové rezačky BREAK 60 a PC 60 je dokonalým doplnkom pre ktoréhokoľvek profesionálneho zvárača alebo technika, ktorý vyžaduje presné a efektívne rezanie rôznych materiálov, ako sú kov, oceľ a ďalšie kovy. Jej všestrannosť a spoľahlivosť ju robia ideálnou voľbou pre rozmanité dielenské aplikácie, od malých remeselných pracovní až po veľké priemyselné projekty.

   SOLUTION
   PD0022-11
   851 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Kompatibilné s horákmi
   SOLUTION BREAK 60
   SOLUTION CUT 60
   SOLUTION PC 60

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Tryska na BREAK 60 a PC 60

   Mohlo by vás zaujať aj

   Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

   Tryska na BREAK 60 a PC 60

   Tryska na BREAK 60 a PC 60

   2,50 €
   s DPH