Elektróda na BREAK 80
   Elektróda na BREAK 80

   Elektróda na BREAK 80

   Recenzia(0)
   3,90 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Elektróda BREAK 80: Vysoká presnosť, dlhá životnosť, rýchla výmena. Ideálna pre efektívne rezanie s plazmovými rezačkami SOLUTION BREAK 80.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Hľadáte spoľahlivú elektródu, ktorá zvýši efektivitu vašich plazmových rezačiek SOLUTION BREAK 80? Elektróda na BREAK 80 je navrhnutá tak, aby splnila všetky vaše požiadavky na presnosť a výkon pri rezaní.

   Maximalizácia výkonu a presnosti: Táto elektróda je špeciálne vyvinutá pre model BREAK 80, poskytujúc stabilný a intenzívny plazmový oblúk, ktorý je nevyhnutný pre efektívne rezanie. Jej použitie zaručuje, že vaše rezačky budú pracovať s maximálnou presnosťou, čo je kľúčové pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

   Vysoká odolnosť a dlhá životnosť: Elektróda je vyrobená z materiálov najvyššej kvality, ktoré zabezpečujú jej odolnosť voči vysokým teplotám a opotrebeniu. Tento faktor znamená, že elektróda vydrží dlhšie aj pri náročnom používaní, čím sa znižujú vaše náklady na výmenu a údržbu.

   Precízna konštrukcia pre optimálnu vodivosť: Dômyselná konštrukcia elektródy zabezpečuje optimálnu vodivosť a umožňuje dosiahnuť čisté a rovné rezy bez potreby následného opracovania. To šetrí váš čas a zvyšuje efektivitu vašej práce.

   Jednoduchá inštalácia: Inštalácia elektródy je rýchla a intuitívna, čo umožňuje užívateľom bez problémov nahradiť opotrebovanú elektródu a pokračovať v práci s minimálnymi prestojmi. Táto vlastnosť je obzvlášť cenná v prostrediach s kontinuálnou výrobou alebo tam, kde je čas kritickým faktorom.

   Ideálna voľba pre každého zvárača: Či už potrebujete elektródu pre priemyselné aplikácie alebo pre precízne práce na menších projektoch, elektróda na BREAK 80 je ideálnou voľbou. Zabezpečuje spoľahlivosť, dlhú životnosť a vysokú kvalitu rezov, čím zvyšuje výkon vašich plazmových rezačiek SOLUTION BREAK 80.

   Elektróda na BREAK 80 je viac než len súčasťou vašej plazmovej rezačky – je to záruka kvality a efektivity, ktorá vám pomôže dosiahnuť profesionálne výsledky pri každom použití. Investujte do elektródy, ktorá zvýši výkon vašich rezačiek a zabezpečí, že budú vždy fungovať na najvyššej úrovni.

   SOLUTION
   PR0032
   1000 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Kompatibilné s horákmi
   SOLUTION BREAK 80

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Elektróda na BREAK 80

   Mohlo by vás zaujať aj

   Elektróda na BREAK 80

   Elektróda na BREAK 80

   3,90 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.