Keramická hubica pre BREAK 80
   Keramická hubica pre BREAK 80

   Keramická hubica pre BREAK 80

   Recenzia(0)
   4,00 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Keramická hubica pre BREAK 80 zvyšuje presnosť a životnosť plazmových rezačiek, odoláva vysokým teplotám.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Keramická hubica pre BREAK 80 predstavuje najnovšiu inováciu v oblasti doplnkov pre plazmové rezačky z rady SOLUTION BREAK 80, ktorá ponúka unikátne vlastnosti pre všetkých profesionálov v tejto oblasti. Jej špeciálny dizajn a použitý materiál ju radia medzi najodolnejšie komponenty na trhu.

   Vysoká odolnosť a presnosť

   Keramická hubica pre BREAK 80 je vyrobená z kvalitnej keramiky, ktorá sa vyznačuje výnimočnou odolnosťou voči vysokým teplotám a mechanickému opotrebeniu. Táto vlastnosť je mimoriadne dôležitá pri intenzívnom plazmovom rezaní, kde bežné materiály často zlyhávajú. Vďaka tomu hubica dlhodobo zachováva svoje vlastnosti bez potreby častých výmien.

   Zlepšenie kvality rezov

   Inovatívny dizajn hubice zabezpečuje, že plazmový oblúk je presne smerovaný a stabilizovaný, čo umožňuje dosiahnuť vynikajúce rezacie výsledky. Hladké a čisté rezy, ktoré hubica umožňuje, sú ideálne pre všetky typy plazmových rezačiek a aplikácie, od jednoduchých až po komplexné projekty.

   Efektivita a rýchlosť

   S touto hubicou môžete zvýšiť efektivitu svojej práce. Jej jednoduchá a rýchla výmena znamená, že práca s plazmovými rezačkami je nepretržitá, bez zbytočných prestojov. To je kľúčové pre zvýšenie produktivity a znižovanie času potrebného na dokončenie projektov.

   Dlhá životnosť a úspora nákladov

   Investícia do keramickej hubice pre BREAK 80 sa rýchlo vráti vďaka jej dlhej životnosti a minimálnej potrebe údržby. Tento faktor nejen znižuje prevádzkové náklady, ale aj zvyšuje celkovú spoľahlivosť a výkonnosť vašej rezačky.

   Nevyhnutný nástroj pre profesionálov

   Pre každého, kto hľadá maximálnu kvalitu a presnosť rezania, je keramická hubica pre BREAK 80 neoceniteľným doplnkom. Je navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám najnáročnejších projektov a zabezpečovala neustálu pripravenosť vašich plazmových rezačiek na akékoľvek výzvy.

   SOLUTION
   PC0059
   995 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Kompatibilné s horákmi
   SOLUTION BREAK 80

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Keramická hubica pre BREAK 80

   Mohlo by vás zaujať aj

   Keramická hubica pre BREAK 80

   Keramická hubica pre BREAK 80

   4,00 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.