Dištančné vodítko na HELVI PT-60
   Dištančné vodítko na HELVI PT-60

   Dištančné vodítko na HELVI PT-60

   Recenzia(0)
   10,60 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Dištančné vodítko na HELVI PT-60: Ideálne pre presné plazmové rezanie, zvyšuje kvalitu a bezpečnosť pri práci.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Objavte revolučné dištančné vodítko navrhnuté špeciálne pre plazmový horák HELVI PT-60, ideálne pre profesionálnych zváračov a remeselníkov, ktorí si potrpia na presnosť a efektivitu. Toto inovatívne príslušenstvo je neoceniteľným doplnkom k vašej plazmovej rezačke HELVI, ktoré zásadne zlepšuje kvalitu a presnosť rezov.

   Kľúčové vlastnosti a výhody:

   • Zachovanie konzistentnej vzdialenosti: Dištančné vodítko udržiava perfektnú a stabilnú vzdialenosť medzi tryskou horáka a rezaným materiálom, čo je kritické pre dosahovanie precíznych a rovných rezov. Tento mechanizmus výrazne eliminuje chyby spôsobené kolísaním vzdialenosti, čím zabezpečuje rovné a hladké rezne hrany.
   • Ochrana trysky: Využitím tohto vodítka minimalizujete riziko poškriabania alebo iného poškodenia trysky, ktoré by mohlo negatívne ovplyvniť funkčnosť vášho plazmového horáka. Tým pádom predlžujete životnosť nielen trysky, ale celého horáka.
   • Odolnosť a dlhovekosť: Vyrobené z vysoko odolných materiálov, dištančné vodítko na HELVI PT-60 poskytuje dlhotrvajúcu výdrž aj pri intenzívnom každodennom používaní. Je ideálne pre náročné pracovné prostredia, kde je požiadavka na vysokú odolnosť proti opotrebeniu a zároveň zaisťuje spoľahlivé výsledky.
   • Jednoduchosť použitia: Jeho inštalácia a používanie sú mimoriadne jednoduché a intuitívne, čo umožňuje zváračom rýchlo a efektívne sa adaptovať na nové vybavenie bez nutnosti zdĺhavého zaškoľovania. Toto vodítko je tak ideálnym riešením pre rýchle zlepšenie pracovného procesu.
   • Zvýšenie bezpečnosti: Používaním dištančného vodítka zároveň znižujete riziko pracovných úrazov, keďže operátori majú lepšiu kontrolu nad horákom a môžu sa viac sústrediť na samotný rez bez obáv z nechceného kontaktu s horúcimi komponentmi.

   S dištančným vodítkom na HELVI PT-60 zvýšite nie len kvalitu a presnosť vašich rezov, ale aj produktivitu a bezpečnosť na pracovisku.

   HELVI
   23015227B
   1000 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Kompatibilné s horákmi
   PT 60

   Špecifické referencie

   MPN
   23015227B

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Dištančné vodítko na HELVI PT-60
   Dištančné vodítko na HELVI PT-60

   Dištančné vodítko na HELVI PT-60

   10,60 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.