Tryska na HELVI PT-60
   Tryska na HELVI PT-60

   Tryska na HELVI PT-60

   Recenzia(0)
   3,05 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Tryska HELVI PT-60 pre plazmové rezanie zaisťuje presné rezy s vysokou odolnosťou a efektivitou.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Hľadáte spoľahlivú trysku, ktorá zvýši presnosť a efektivitu vášho plazmového rezacieho procesu? Tryska na HELVI PT-60, vyrábaná renomovanou talianskou značkou HELVI, predstavuje špičkovú technológiu v oblasti plazmového rezania. Vďaka svojej presnosti a odolnosti je ideálnou voľbou pre odborníkov hľadajúcich maximálny výkon.

   Vyrobená z vysokokvalitnej medi

   Táto tryska je vyrobená z prvotriednej medi, ktorá zaručuje vynikajúcu vodivosť a odolnosť voči extrémnym teplotám, ktoré sú pri plazmovom rezaní bežné. Vysoká vodivosť medi umožňuje tryske na HELVI PT-60 stabilizovať plazmový oblúk, čo je nevyhnutné pre dosiahnutie presných a čistých rezov.

   Navrhnutá pre presnosť a rýchlosť

   S dômyselným dizajnom, ktorý zabezpečuje ľahkú inštaláciu a rýchlu výmenu, tryska na HELVI PT-60 minimalizuje prestoje a maximalizuje produktivitu. Jej robustná konštrukcia nie len že zvyšuje spoľahlivosť v náročných priemyselných prostrediach, ale aj zaisťuje dlhodobú odolnosť aj pri intenzívnom používaní.

   Kľúčové príslušenstvo pre každú plazmovú rezačku

   Tryska na HELVI PT-60 je nevyhnutným doplnkom pre každú plazmovú rezačku používajúcu horáky PT-60. Umožňuje užívateľom dosiahnuť vysokú úroveň kontroly nad plazmovým prúdom, čím zabezpečuje optimálne rezultáty rezania pri rôznych aplikáciách, od precízneho detailného rezania po prácu na veľkých projektoch.

   Spoľahlivosť a odolnosť pre váš podnik

   Investícia do trysky na HELVI PT-60 znamená investíciu do spoľahlivosti a presnosti, ktoré sú kľúčové pre úspech vašich plazmových rezacích projektov. S touto tryskou získate nielen výnimočnú kvalitu rezov, ale aj dlhodobú hodnotu vďaka jej odolnosti a dlhej životnosti. Je to ideálna voľba pre profesionálov, ktorí vyžadujú najlepšie možné výsledky vo svojich aplikáciách.

   Záver

   Ak potrebujete trysku, ktorá vydrží náročné podmienky a zároveň zabezpečí presnosť a efektivitu, tryska na HELVI PT-60 je tou správnou voľbou pre váš plazmový rezací systém. Nechajte sa presvedčiť o jej kvalite, ktorá prichádza z dielne prestížnej talianskej značky HELVI, a zabezpečte si technologickú výhodu, ktorá posunie váš rezací proces na novú úroveň.

   HELVI
   23015225
   30 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Kompatibilné s horákmi
   PT 60

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Tryska na HELVI PT-60

   Mohlo by vás zaujať aj

   Tryska na HELVI PT-60

   Tryska na HELVI PT-60

   3,05 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.