Tryska na HELVI PT-40
   Tryska na HELVI PT-40
   Tryska na HELVI PT-40

   Tryska na HELVI PT-40

   Recenzia(0)
   3,20 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Tryska HELVI PT-40 pre modely PT-40/PT-40C: vysoká kvalita medi, optimálna vodivosť, rýchla výmena.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Hľadáte spoľahlivú a vysoko efektívnu trysku pre váš plazmový horák? Predstavujeme vám trysku na HELVI PT-40, špičkový komponent pre plazmové horáky modelov PT-40 a PT-40C, ktorý je časťou renomovanej talianskej značky HELVI. Táto tryska je vytvorená z najkvalitnejšej medi, ktorá zaručuje nielen dlhú životnosť, ale aj výnimočnú presnosť a efektivitu pri rezaní rôznych kovových materiálov.

   Vysoká kvalita a presnosť rezania

   Tryska na HELVI PT-40 je navrhnutá tak, aby zabezpečovala optimálnu tepelnú a elektrickú vodivosť. Tento faktor je kriticky dôležitý pre udržiavanie stabilného a efektívneho plazmového oblúka, ktorý je nevyhnutný pre dosiahnutie presných a čistých rezov. Vďaka svojej precíznosti tryska minimalizuje potrebu dodatočného opracovania, čo šetrí čas a zvyšuje produktivitu vašej práce.

   Jednoduchá a rýchla výmena

   S tryskou na HELVI PT-40 a PT-40C nebudete strácať čas zložitým nastavovaním alebo dlhým procesom výmeny. Je navrhnutá pre maximálne pohodlnú a rýchlu výmenu, čo vám umožní bezproblémovo reagovať na meniace sa požiadavky vašich rezacích projektov. Ľahká manipulácia a rýchla výmena sú kľúčové pre efektívne spravovanie pracovných postupov v každom profesionálnom prostredí.

   Odolnosť a dlhá životnosť

   Tento produkt je vyrobený z kvalitnej medi, ktorá poskytuje nielen vynikajúcu funkčnosť, ale aj výnimočnú odolnosť voči opotrebovaniu a korózii. Robustná konštrukcia trysky zaručuje jej dlhú životnosť aj v náročných pracovných podmienkach, čo znižuje potrebu častých výmien a tým aj celkové náklady na údržbu.

   Univerzálnosť použitia

   Tryska na HELVI PT-40 je univerzálna a vhodná na rezanie rôznych typov kovov, či už ide o tenké plechy alebo hrubšie materiály. Jej spoľahlivosť a presnosť pri rezaní sú nevyhnutné pre dosiahnutie profesionálnych rezultátov, ktoré splnia očakávania aj tých najnáročnejších používateľov.

   HELVI
   23015186BH
   30 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Kompatibilné s horákmi
   PT 40
   PT 40C

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Tryska na HELVI PT-40
   Tryska na HELVI PT-40

   Tryska na HELVI PT-40

   3,20 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.