Čiapočka na HELVI ST-70
   Čiapočka na HELVI ST-70
   Čiapočka na HELVI ST-70

   Čiapočka na HELVI ST-70

   Recenzia(0)
   16,55 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Čiapočka na horáky HELVI ST-70 a H-70 zvyšuje presnosť a odolnosť plazmových rezačiek.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Hľadáte spôsob, ako optimalizovať prácu s vašimi plazmovými rezačkami HELVI? Čiapočka na horáky HELVI ST-70 a H-70 je nevyhnutnou súčasťou pre zvýšenie efektivity a presnosti vašich rezacích operácií. Tento náhradný diel, špeciálne navrhnutý pre modely horákov ST-70 a H-70 od renomovaného talianskeho výrobcu HELVI, je kľúčom k dosiahnutiu profesionálnych rezultátov v každom použití.

   Optimalizácia rezacích operácií

   Čiapočka na horáky HELVI ST-70 a H-70 je vyvinutá tak, aby zabezpečila maximálnu ochranu a presné smerovanie plazmového prúdu. Dôsledkom je, že plazmový oblúk je presne vedený priamo na materiál, ktorý sa spracováva. Tento proces minimalizuje tepelné poškodenie okolitého materiálu a zároveň zaisťuje, že každý rez je čistý a presne definovaný.

   Materiály vysoké kvality

   Výroba čiapočky z kvalitných materiálov zaisťuje jej odolnosť a dlhodobú životnosť, čo je nevyhnutné pre intenzívne priemyselné používanie. Táto čiapočka je navrhnutá tak, aby vydržala náročné podmienky a súčasne zabezpečovala stabilnú a efektívnu funkcionalitu bez ohľadu na frekvenciu používania.

   Jednoduchá inštalácia a výmena

   Inštalácia a výmena čiapočky je intuitívna a rýchla, čo umožňuje užívateľom bez problémov prispôsobiť sa rôznym rezacím požiadavkám. S touto čiapočkou môžete efektívne prechádzať medzi rôznymi projekty bez zbytočných prestojov, čo zvyšuje produktivitu a znižuje náklady na údržbu.

   Ideálna voľba pre profesionálov

   Použitie čiapočky na horáky HELVI ST-70 a H-70 zabezpečuje, že vaše plazmové rezačky budú vždy pripravené na akúkoľvek výzvu. Či už ide o prácu s tenkými materiálmi alebo o vyžadujúce aplikácie, tento náhradný diel vám umožní pracovať s dôverou a presnosťou.

   Záver

   Investícia do čiapočky na horáky HELVI ST-70 a H-70 predstavuje múdre rozhodnutie pre každého profesionála, ktorý hľadá spoľahlivosť, presnosť a kvalitu. Tento produkt nie len zvyšuje efektivitu vašich rezacích operácií, ale aj znižuje náklady na údržbu a výmenu dielov vďaka svojej vysokokvalitnej konštrukcii a odolnosti. Nechajte vaše plazmové rezačky pracovať na vrchole svojich možností s čiapočkou od HELVI, lídrom v technológii rezania.

   HELVI
   23015359BH
   50 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Kompatibilné s horákmi
   H 70
   ST 70

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Čiapočka na HELVI ST-70
   Čiapočka na HELVI ST-70

   Čiapočka na HELVI ST-70

   16,55 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.