Pracovné skladacie okuliare
   Pracovné skladacie okuliare

   Pracovné skladacie okuliare

   Recenzia(0)
   1,99 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Zabezpečte si najlepšiu ochranu s WOKIN skladacími okuliarmi: CE/ANSI, 100% viditeľnosť, nárazuvzdorné, vhodné pre nositeľov dioptrií aj návštevníkov.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Predstavujeme vám revolučné pracovné skladacie okuliare značky WOKIN, ktoré sú synonymom inovácie, bezpečnosti a flexibilnej ochrany pre vaše oči. Tieto okuliare sú navrhnuté s ohľadom na najvyššie štandardy a potreby moderného pracovného prostredia, poskytujúc spoľahlivú ochranu pri zachovaní 100% viditeľnosti a odolnosti voči nárazom.

   Certifikovaná bezpečnosť pre vašu absolútnu istotu: Naše skladacie ochranné okuliare sú hrdé na svoje certifikácie CE a ANSI, ktoré sú garanciou ich kvality a bezpečnosti. Tieto normy zabezpečujú, že okuliare splnia všetky vaše očakávania v oblasti ochrany zraku.

   Maximálna viditeľnosť pre vašu efektívnosť: S unikátnym dizajnom pre úplné zobrazenie zabezpečujú tieto okuliare širokú viditeľnosť bez obmedzení, čo vám umožní pracovať efektívne a bezpečne v akomkoľvek prostredí.

   Navrhnuté pre odolnosť voči nárazom: Vyrobené z materiálov vysokej kvality, tieto okuliare zaručujú vynikajúcu odolnosť voči fyzickým vplyvom, chrániac vaše oči pred nebezpečnými časticami alebo striekajúcimi látkami.

   Ideálne riešenie pre nositeľov dioptrických okuliarov: Tieto skladacie okuliare ponúkajú komfort a ochranu aj pre tých, ktorí už nosia dioptrické okuliare, čo ich činí mimoriadne praktickými a univerzálnymi.

   Vhodné aj pre návštevníkov: Tento model je ideálnou voľbou aj pre návštevníkov vašej prevádzky, poskytujúc im dočasnú, ale efektívnu ochranu očí.

   Všestranné použitie: Či už ste zamestnanec v priemysle, remesle alebo akomkoľvek rizikovom prostredí, naše skladacie ochranné okuliare vám poskytnú neoceniteľnú ochranu a zároveň vám umožnia zachovať vysoký výkon.

   Investujte do svojej ochrany s našimi pracovnými skladacími okuliarmi od WOKIN a zabezpečte si pokoj pri práci vďaka najvyššej úrovni ochrany a pohodlia. Vaše oči si zaslúžia najlepšiu možnú starostlivosť – nekompromisnú ochranu, ktorú vám tieto okuliare s ľahkosťou poskytnú.

   WOKIN
   455100
   996 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Vlastnosti
   Kompatibilné s dioptrickými okuliarmi
   Vyhotovenie
   Pracovné okuliare
   Certifikát
   ANSI
   CE

   Špecifické referencie

   ean13
   6971802961322

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Pracovné skladacie okuliare

   Mohlo by vás zaujať aj

   Pracovné skladacie okuliare

   Pracovné skladacie okuliare

   1,99 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.