Pracovné okuliare so šnúrkou
   Pracovné okuliare so šnúrkou

   Pracovné okuliare so šnúrkou

   Recenzia(0)
   4,50 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Zabezpečte si ochranu s WOKIN okuliarmi so šnúrkou: CE/ANSI certifikácia, odolné polykarbonátové šošovky, nastaviteľné ramienka, prídavná šnúrka pre bezpečnosť.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Zabezpečte si prvotriednu ochranu očí s pracovnými okuliarmi so šnúrkou od značky WOKIN, ktoré predstavujú ideálne riešenie pre každého, kto potrebuje spoľahlivú ochranu v náročných pracovných podmienkach. Tieto profesionálne okuliare sú navrhnuté tak, aby splnili a prekonali najvyššie bezpečnostné štandardy, poskytujúc vám pohodlie a neochvejnú ochranu v každej situácii.

   Certifikovaná kvalita pre vašu bezpečnosť: Ochranne okuliare WOKIN sú certifikované podľa CE a ANSI, čo znamená, že prešli prísnymi testami a splnili všetky požadované normy. Môžete si byť istí, že vaše oči sú chránené najspoľahlivejšími technológiami.

   Odolnosť a jasné videnie: Vyrobené z vysokokvalitného polykarbonátu, šošovky týchto okuliarov sú odolné voči nárazom a zabezpečujú čistý a neskreslený pohľad, čo je nevyhnutné pre vašu produktivitu a bezpečnosť na pracovisku.

   Pohodlná a prispôsobivá konštrukcia: S nastaviteľnými posuvnými ramienkami a polyamidovým rámom, tieto okuliare ponúkajú vynikajúce pohodlie a odolnosť. Bez ohľadu na dĺžku vašej pracovnej zmeny alebo druh vykonávanej činnosti, okuliare zostanú pevne a pohodlne na mieste.

   Inovatívna bezpečnostná šnúrka: Praktická šnúrka zabezpečuje, že vaše okuliare sa neztratia ani nespadnú, čo je kľúčové pri práci vo výškach alebo v dynamickom prostredí.

   Univerzálne použitie: Či už ste zamestnanec v priemysle, na stavbe alebo v remeselníckom sektore, naše "Pracovné okuliare so šnúrkou" poskytujú optimálnu ochranu a sú ideálnou voľbou pre každého, kto chce zabezpečiť maximálnu bezpečnosť svojich očí.

   Neuzatvárajte kompromisy, keď ide o vašu ochranu. Vyberte si pracovné okuliare so šnúrkou od WOKIN a získajte neoddeliteľného partnera pre vašu každodennú ochranu a pohodlie. Vaše oči si zaslúžia najlepšie – poskytnite im ochranu, na ktorú sa môžu spoľahnúť v každej situácii.

   WOKIN
   455400
   998 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Vlastnosti
   Nastaviteľné posuvné ramienka
   Materiál
   Polykarbonát
   Vyhotovenie
   Pracovné okuliare
   Certifikát
   ANSI
   CE

   Špecifické referencie

   ean13
   6971802962893

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Pracovné okuliare so šnúrkou

   Mohlo by vás zaujať aj

   Pracovné okuliare so šnúrkou od značky WOKIN

   Pracovné okuliare so šnúrkou

   4,50 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.