Pracovné okuliare
   Pracovné okuliare

   Pracovné okuliare

   Recenzia(0)
   1,90 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Top kvalita ochranných okuliarov WOKIN: CE/ANSI cert., odolné, pohodlné nastavenie, jasný výhľad. Ideálne pre každé pracovisko. Ochráňte svoje oči efektívne!

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Hľadáte spoľahlivú ochranu pre vaše oči počas práce? Ochranu, ktorá nezlyhá v kritických momentoch a zároveň poskytuje pohodlie a jasné videnie? Predstavujeme vám profesionálne ochranné pracovné okuliare značky WOKIN – vašu prvú voľbu pre bezpečnú prácu v akomkoľvek prostredí.

   Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť: Naše pracovné okuliare sú vyrobené z odolného polykarbonátu, ktorý poskytuje nekompromisnú ochranu. Materiál je odolný voči nárazom a zároveň zabezpečuje jasný a neskreslený obraz. Či už pracujete s nástrojmi, strojmi alebo v expozícii voči nebezpečným chemikáliám, môžete sa spoľahnúť na vysoký štandard, ktorý WOKIN ponúka.

   Certifikovaná ochrana pre váš pokoj: Ochranu vašich očí berieme vážne. Práve preto sú naše pracovné okuliare certifikované podľa CE a ANSI, čím spĺňajú najprísnejšie medzinárodné normy pre bezpečnostné vybavenie. S týmito okuliarmi môžete pracovať s vedomím, že vaše zrak je chránený najspoľahlivejšími technológiami.

   Pohodlie, ktoré si zamilujete: Vďaka nastaviteľným ramienkam ponúkajú naše okuliare perfektné prispôsobenie každej tvári. Bez ohľadu na to, aký dlhý je váš pracovný deň, tieto okuliare zostanú pohodlné a bezpečne na svojom mieste. Eliminujte tlak na nos a uši a sústreďte sa plne na svoju prácu.

   Univerzálne použitie: Či už ste zamestnanec na stavenisku, v laboratóriu, dielni alebo akomkoľvek inom priemyselnom prostredí, ochranné okuliare WOKIN poskytujú esenciálnu ochranu. Odolajú prachu, úlomkom, chemikáliám a mnohým ďalším rizikám, čím vás neustále chránia pred potenciálnymi nebezpečenstvami.

   Investícia do kvality je investíciou do vašej bezpečnosti. S pracovnými okuliarmi WOKIN si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie pre vaše oči. Vyberte si ochranu, ktorá nezlyhá, a pracujte s pocitom istoty. Objednajte si teraz a zaistite si spoľahlivú ochranu pre vaše najcennejšie zmysly!

   WOKIN
   455000
   905 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Vlastnosti
   Nastaviteľné posuvné ramienka
   Materiál
   Polykarbonát
   Vyhotovenie
   Pracovné okuliare
   Certifikát
   ANSI
   CE

   Špecifické referencie

   ean13
   6970010264751

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Pracovné okuliare

   Mohlo by vás zaujať aj

   Ochranné pracovné okuliare

   Pracovné okuliare

   1,90 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.