Zváracie okuliare WOKIN
   Zváracie okuliare WOKIN

   Zváracie okuliare WOKIN

   Recenzia(0)
   3,30 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   "Zabezpečte si bezpečnosť s WOKIN zváracími okuliarmi: výklopný dizajn, ľahký PVC rám, farebná a priehľadná šošovka pre komfort a optimálnu viditeľnosť.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Zváracie okuliare WOKIN predstavujú špičku v oblasti ochranného vybavenia pre zváračov a pracovníkov v priemysle. Tento inovatívny produkt kombinuje moderný dizajn, pokročilé materiály a praktické funkcie, aby poskytol najvyššiu možnú úroveň ochrany a komfortu pri zváracích prácach.

   Inovatívny výklopný dizajn s uzamykaním: Jedinečný výklopný dizajn týchto okuliarov umožňuje rýchle a pohodlné prechádzanie medzi zatvorenou a otvorenou polohou, čo zjednodušuje prácu a zvyšuje efektivitu. Táto funkcia je kľúčová pre zváračov, ktorí potrebujú často meniť svoje pracovné pozície alebo prechádzať medzi rôznymi úlohami.

   Maximálny komfort s mäkkým a ľahkým PVC rámom: Využitie mäkkého a ľahkého PVC materiálu zabezpečuje, že okuliare sú nielen odolné, ale aj mimoriadne pohodlné na nosenie. Ergonomický dizajn rámu sa dokonale prispôsobí kontúram vášho obličaja a znižuje tlak na citlivé oblasti.

   Zlepšený vizuálny zážitok s farebnou vonkajšou šošovkou: Farebná vonkajšia šošovka poskytuje vylepšený kontrast a znižuje únavu očí znižovaním intenzity jasu, čo je nevyhnutné pre dlhé zváracie seansy.

   Optimálna viditeľnosť s priehľadnou vnútornou šošovkou: Priehľadná vnútorná šošovka zaisťuje, že vaše videnie pri práci je čisté a bez skreslení, čo je kriticky dôležité pre presné a bezpečné zváracie práce.

   Nezameniteľný doplnok pre každého zvárača: Zváracie okuliare WOKIN sú ideálnym riešením pre profesionálov hľadajúcich spoľahlivú ochranu, ktorá nebráni v práci a zároveň poskytuje vysoký stupeň pohodlia. Či už pracujete na veľkých priemyselných projektoch alebo na menších remeselných úlohách, tieto okuliare vám ponúknu ochranu a funkčnosť, ktoré potrebujete.

   Objavte výhody zváracích okuliarov WOKIN a zaistite si, že vaša práca bude nielen produktívna, ale aj bezpečná. Investícia do kvalitných ochranných okuliarov je investíciou do vašej profesionálnej budúcnosti a zdravia.

   WOKIN
   589000
   954 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Vlastnosti
   Výklopný dizajn
   Materiál
   PVC (Polyvinylchlorid)
   Vyhotovenie
   Zváracie okuliare

   Špecifické referencie

   ean13
   6971802961599

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Zváracie okuliare WOKIN

   Mohlo by vás zaujať aj

   Zváracie okuliare WOKIN

   Zváracie okuliare WOKIN

   3,30 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.