Pracovné okuliare s vetraním
   Pracovné okuliare s vetraním

   Pracovné okuliare s vetraním

   Recenzia(0)
   1,80 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Získajte maximálnu ochranu s WOKIN Pracovnými okuliarmi s vetraním. CE/EN166 certifikované, nárazuvzdorné, proti zamlženiu, s vysokou priehľadnosťou. Komfortné nosenie!

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Objavte novú úroveň ochrany a pohodlia s našimi "Pracovnými okuliarmi s vetraním" od renomovanej značky WOKIN. Navrhnuté s ohľadom na moderné požiadavky, tieto okuliare kombinujú vysokú funkčnosť, bezpečnostné normy a užívateľský komfort, aby ste mohli pracovať bez obáv a s jasným videním.

   Certifikovaná ochrana pre vaše oči: Naše pracovné okuliare sú vyrobené podľa najvyšších štandardov a sú certifikované CE podľa normy EN166. To znamená, že prešli prísnymi testami a sú schválené pre použitie v náročných podmienkach, čím zabezpečujú maximálnu ochranu pre vaše oči.

   Inovatívne riešenie proti zamlžovaniu: Vďaka unikátnym vetracím otvorom integrovaným do mäkkého a ľahkého PVC rámu sa znižuje riziko zamlžovania, čo vám umožňuje udržať čistý a jasný výhľad v akýchkoľvek podmienkach.

   Vysoká priehľadnosť pre bezpečnú prácu: Polykarbonátové šošovky použité v týchto okuliaroch sú vybrané pre ich výnimočnú priehľadnosť a odolnosť. Tento materiál zabezpečuje, že vaša vízia zostane jasná a neskreslená, umožňujúc vám pracovať efektívne a bezpečne.

   Navrhnuté pre váš komfort: Uvedomujeme si, že okuliare budete nosiť dlhé hodiny, preto sú navrhnuté s dôrazom na pohodlie. Ľahké a ergonomicky tvarované, tieto okuliare zaručujú, že ani po dlhom nosení nebudete pociťovať nepohodlie.

   Essenciálna súčasť vašej ochrannej výbavy: Či už ste profesionál v priemysle, laboratóriu alebo akomkoľvek rizikovom prostredí, naše "Pracovné okuliare s vetraním" sú nevyhnutné pre vašu ochranu. Vyberte si kvalitu, ktorá chráni a zároveň zvyšuje váš pracovný komfort.

   Nenechajte nič na náhodu, keď ide o vašu bezpečnosť. Vyberte si naše profesionálne pracovné okuliare WOKIN a zabezpečte si pokojnú myseľ pri každom úkone. Vaše oči si zaslúžia najlepšiu možnú ochranu – zabezpečte im ju už dnes.

   WOKIN
   455300
   1000 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Materiál
   PVC (Polyvinylchlorid)
   Norma
   EN 166
   Vyhotovenie
   Pracovné okuliare
   Certifikát
   CE

   Špecifické referencie

   ean13
   6971802961346

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Pracovné okuliare s vetraním

   Mohlo by vás zaujať aj

   Pracovné okuliare s vetraním

   Pracovné okuliare s vetraním

   1,80 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.