Zváracia šatka WELDAS
   Zváracia šatka WELDAS

   Zváracia šatka WELDAS

   Recenzia(0)
   13,50 €
   s DPH
   Na sklade

   "Získajte vrcholný komfort a bezpečnosť s WELDAS Doo-Rag: nehorľavá, pohodlná podšívka, stabilná farba, pot-absorbujúca, certifikovaná proti ohňu.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Zváracia šatka WELDAS typu Doo-Rag predstavuje ideálnu kombináciu štýlu, pohodlia a ochrany pre moderných zváračov, ktorí vyžadujú kvalitu vo všetkých aspektoch svojej práce. Vyrobená s dôrazom na funkčnosť a odolnosť, táto šatka je navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám profesionálov v zváracom priemysle.

   Vnútorná podšívka pre maximálne pohodlie: Každý zvárač vie, aké dôležité je byť pohodlný pri práci. Vďaka vnútornej podšívke šatky WELDAS môžete očakávať nielen výnimočné pohodlie, ale aj ochranu pred podráždením kože.

   Stabilita farieb pre dlhotrvajúci vzhľad: Nezáleží na tom, koľkokrát šatku použijete, vďaka stálej farebnosti si zachová svoj atraktívny vzhľad, čím pridáva k vašej profesionálnej image.

   Efektívna absorpcia potu: Integrovaná vzdušná vložka šatky je špeciálne navrhnutá na absorbovanie potu, čo vám umožní zostať sústredený a suchý aj počas náročnej práce.

   Certifikovaná odolnosť proti ohňu: Naše šatky sú vyrobené z materiálov, ktoré sú certifikované podľa EN ISO 11611: 2003 a TÜV BP60008973, čo zaručuje ich schopnosť odolať extrémnym teplotám a zachovať vašu bezpečnosť.

   Ideálny výber pre profesionálnych zváračov: Zváracia šatka WELDAS typu Doo-Rag je viac než len ochranným príslušenstvom; je to vyhlásenie o vašom záväzku k bezpečnosti, pohodliu a profesionálnosti. Či už pracujete na veľkom projekte alebo vo vašej dielni, táto šatka je navrhnutá tak, aby vám slúžila a ochraňovala vás pri každom zvare.

   Investujte do šatky, ktorá vám poskytne spoľahlivú ochranu a pohodlie, ktoré potrebujete pre dlhé hodiny pri práci. Vyberte si zváraciu šatku WELDAS Doo-Rag a zaistite si to najlepšie pre vašu profesijnú výbavu.

   SOLUTION
   233612
   997 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Veľkosť
   Univerzálna
   Norma
   EN 11611
   TÜV BP60008973
   Vyhotovenie
   Zváracia šatka

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Zváracia šatka WELDAS

   Mohlo by vás zaujať aj

   Zváracia šatka WELDAS

   Zváracia šatka WELDAS

   13,50 €
   s DPH