Zváracie kožené rukávniky
   Zváracie kožené rukávniky
   Zváracie kožené rukávniky
   Zváracie kožené rukávniky

   Zváracie kožené rukávniky

   Recenzia(0)
   22,50 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Zváracie kožené rukávniky RHINOweld: maximálna ochrana s hovädzej kože, KEVLAR švy, nastaviteľný zips, certifikované EN ISO11611:2015. Profesionálna kvalita!

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Zváračské kožené rukávniky od RHINOweld predstavujú vrchol v ochrane pre zváračov, ktorí vyžadujú najlepšie zabezpečenie pre svoje ruky a paže počas práce. Tieto rukávniky kombinujú vysokú kvalitu materiálov, precízne spracovanie a funkčnosť, aby poskytli spoľahlivú ochranu v každej zváracej situácii.

   Vysoká odolnosť vďaka hovädzej štiepenke: Použitá hovädzia štiepenka je známa svojou výnimočnou odolnosťou proti teplu, plameňom a mechanickému poškodeniu, čím poskytuje zváračom nevyhnutnú ochranu v náročných podmienkach.

   Zvýšená trvanlivosť s KEVLAR vláknom: Prešitie KEVLAR vláknom dodáva rukávnikom RHINOweld extra odolnosť a zabezpečuje, že sú schopné odolať aj extrémnym podmienkam a opotrebeniu.

   Flexibilné nastavenie s suchým zipsom: Praktické nastavenie veľkosti pomocou suchého zipsu na hornej aj spodnej časti umožňuje individuálne prispôsobenie rukávnikov pre maximálne pohodlie a efektívnu ochranu.

   Certifikácia CE podľa EN ISO11611:2015: S certifikáciou podľa najnovšej normy EN ISO11611:2015 sú tieto rukávniky overené, že spĺňajú európske štandardy pre zváračskú ochrannú výbavu.

   Profesionálni zvárači nájdu v rukávnikoch RHINOweld ideálneho partnera pre svoju prácu, kombinujúceho bezpečnosť, odolnosť a pohodlie. Investícia do kvalitných ochranných rukávnikov je investíciou do vašej bezpečnosti a produktivity pri zváraní. Vyberte si RHINOweld a zabezpečte si najlepšiu možnú ochranu pre vaše ruky.

   RHINOWELD
   GL137
   994 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Materiál
   Hovädzia štiepaná koža
   Veľkosť
   Univerzálna
   Norma
   EN 11611
   Vyhotovenie
   Rukávniky

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Zváracie kožené rukávniky

   Mohlo by vás zaujať aj

   Zváracie kožené rukávniky

   Zváracie kožené rukávniky

   22,50 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.