Zváracia kapucňa RHINOweld
   Zváracia kapucňa RHINOweld
   Zváracia kapucňa RHINOweld

   Zváracia kapucňa RHINOweld

   Recenzia(0)
   14,40 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Zabezpečte si bezpečnosť s RHINOweld zváracou kapucňou: nehorľavá, certifikovaná EN ISO11611, univerzálna veľkosť. Ideálna ochrana pre každého zvárača.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Zváracia kapucňa RHINOweld predstavuje esenciálnu výbavu pre každého zvárača, ktorý si cení bezpečnosť a pohodlie pri práci. Navrhnutá s dôrazom na ochranu a univerzálnosť, táto kapucňa zabezpečuje vysoký štandard ochrany vo všetkých zváracích situáciách.

   Nehorľavý materiál pre maximálnu bezpečnosť: Kapucňa RHINOweld je vyrobená z kvalitných nehorľavých materiálov, ktoré efektívne odolávajú vysokým teplotám a iskram, čím minimalizujú riziko zranenia počas zváracích prác.

   Univerzálna veľkosť pre pohodlné nosenie: Bez ohľadu na veľkosť alebo tvar hlavy, univerzálna veľkosť tejto kapucne zabezpečuje, že každý zvárač nájde svoje pohodlie a kapucňa dobre sedí.

   Certifikovaná ochrana podľa EN ISO11611: 2007: S certifikáciou triedy 1 A1, kapucňa RHINOweld poskytuje overenú ochranu proti žiarení a horiacim časticam, zaručujúc, že ste v bezpečí aj pri najnáročnejších zváracích úlohách.

   Praktickosť a efektivita: Kapucňa RHINOweld je navrhnutá tak, aby bola nielen bezpečná, ale aj praktická. Jej ľahký dizajn a jednoduché používanie z nej robia ideálnu voľbu pre každodennú prácu.

   Spoľahlivý partner pre každého profesionála: Či už pracujete na veľkom priemyselnom projekte alebo na menších súkromných zákazkách, kapucňa RHINOweld je spoľahlivým partnerom, ktorý vám zabezpečí potrebnú ochranu a pohodlie.

   Investujte do svojej bezpečnosti a komfortu s RHINOweld zváracou kapucňou, ktorá je navrhnutá pre profesionálov. Garantuje vám ochranu, pohodlie a dlhotrvajúcu kvalitu, ktorú od profesionálneho vybavenia očakávate.

   RHINOWELD
   HT040
   999 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Veľkosť
   Univerzálna
   Norma
   EN 11611
   Vyhotovenie
   Zváracia kapucňa

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Zváracia kapucňa RHINOweld

   Mohlo by vás zaujať aj

   Zváračská kapucňa RHINOweld spredu

   Zváracia kapucňa RHINOweld

   14,40 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.