Zváracia šatka EUROPEAN
   Zváracia šatka EUROPEAN

   Zváracia šatka EUROPEAN

   Recenzia(0)
   12,70 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Maximalizujte bezpečnosť a pohodlie s EUROPEAN zváracou šatkou: nehorľavá, pot-absorbujúca, vzdušná. Ideálna pre každého zvárača, ktorý hľadá kvalitu.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Zabezpečte si maximálnu bezpečnosť a pohodlie počas zvárania s našou zváracou šatkou EUROPEAN. Toto esenciálne príslušenstvo je špeciálne navrhnuté pre zváračov, ktorí si potrpia na vysokú kvalitu a chcú si zachovať komfort aj pri dlhotrvajúcej práci.

   Nehorľavá ochrana: Vyrobená z kvalitnej nehorľavej tkaniny, naša zváracia šatka poskytuje vynikajúcu ochranu proti iskram a horúcim časticam, znižujúc tak riziko popálenín alebo iných zranení spojených so zváracími prácami.

   Absorpcia potu pre váš komfort: Pri práci v teplom a náročnom prostredí je dôležité udržať hlavu v suchu a pohodlí. Naša šatka efektívne absorbuje pot, zaisťujúc, že zostanete sústredení na prácu bez nepohodlia.

   Zvýšená vzdušnosť: Vďaka použitiu vzdušnej tkaniny je šatka priedušná, čo prispieva k lepšej cirkulácii vzduchu a zabraňuje prehrievaniu hlavy počas dlhých zváracích operácií.

   Univerzálnosť a praktickosť: Naša zváracia šatka EUROPEAN je ideálnym riešením pre každého profesionálneho zvárača. Ľahko sa udržiava a je dostatočne odolná, aby vydržala pravidelné používanie v náročných podmienkach.

   Záväzok k bezpečnosti: Zváracie šatky sú neoddeliteľnou súčasťou osobnej ochrannej výbavy. S našou šatkou môžete byť istí, že váš záväzok k bezpečnosti je na prvom mieste, pričom neobetujete pohodlie ani výkon.

   Investícia do kvalitnej zváracej šatky ako je EUROPEAN predstavuje múdry krok pre každého, kto chce zabezpečiť svoju ochranu a zvýšiť svoj pracovný komfort. Urobte z vašej bezpečnosti a pohodlia prioritu s našou špičkovou zváracou šatkou.

   SOLUTION
   0780
   978 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Veľkosť
   Univerzálna
   Vyhotovenie
   Zváracia šatka

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Zváracia šatka EUROPEAN

   Mohlo by vás zaujať aj

   Zváracia šatka EUROPEAN

   Zváracia šatka EUROPEAN

   12,70 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.