Zváracie oklepávacie kladivko
   Zváracie oklepávacie kladivko

   Zváracie oklepávacie kladivko

   Recenzia(0)
   3,80 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Odolné, ľahké, s pružinovou rukoväťou pre menej vibrácií. Ideálne pre profesionálnych zváračov na odstránenie strusiek a čistenie materiálu.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Hľadáte spoľahlivý nástroj, ktorý by vám uľahčil prácu pri zváraní? Naše zváracie oklepávacie kladivko je navrhnuté tak, aby vyhovovalo potrebám každého profesionálneho zvárača. S hmotnosťou iba 300g je toto kladivko ideálne pre dlhodobé používanie bez toho, aby ste cítili únavu. Vyrobené z kovanej uhlíkovej ocele, zaručuje nielen vysokú odolnosť, ale aj dlhú životnosť, čo je v zváračskom priemysle neoceniteľné.

   Kľúčové vlastnosti, ktoré zaručujú kvalitu

   • Robustnosť a efektivita: Naše kladivko je špeciálne navrhnuté pre zváračov, ktorí potrebujú spoľahlivý nástroj na odstraňovanie strusiek a nadbytočného materiálu.
   • Ergonomická rukoväť: Pružinová rukoväť znižuje vibrácie a zvyšuje komfort používania, čím zabraňuje únave ruky a zlepšuje kontrolu nad nástrojom.
   • Praktické balenie: Produkt je dodávaný s farebným štítkom, ktorý poskytuje všetky dôležité informácie a uľahčuje identifikáciu produktu.

   Prečo si vybrať zváracie oklepávacie kladivko

   • Dlhá životnosť: Vďaka použitiu kovanej uhlíkovej ocele je naše kladivko odolné voči opotrebeniu a zaručuje dlhodobú funkčnosť.
   • Pohodlie pri práci: Ergonomická pružinová rukoväť zabezpečuje, že vaša ruka zostane svieža aj po mnohých hodinách práce.
   • Všestrannosť: Či už odstraňujete strusku z kovových spojov alebo čistíte povrchy pre ďalšiu prácu, naše kladivko je pripravené splniť všetky vaše požiadavky.

   Investícia do kvality Naše zváracie oklepávacie kladivko je investíciou do kvality a efektivity vašej práce. S týmto nástrojom získate nielen spoľahlivosť, ale aj presnosť, ktorú pri zváračských prácach potrebujete.

   WOKIN
   587503
   1000 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Materiál
   Uhlíková nástrojová oceľ T12
   Váha [kg]
   0,3
   Vyhotovenie
   Zváracie kladivko

   Špecifické referencie

   ean13
   6926656606356
   MPN
   587503

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Zváracie oklepávacie kladivko

   Mohlo by vás zaujať aj

   Zváracie oklepávacie kladivko

   Zváracie oklepávacie kladivko

   3,80 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.