Zváračské kladivko s drevenou rúčkou
   Zváračské kladivko s drevenou rúčkou

   Zváračské kladivko s drevenou rúčkou

   Recenzia(0)
   5,20 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Váš nevyhnutný pomocník pre presné zváranie. S drevenou rúčkou pre pohodlnú prácu, robustnou konštrukciou a optimálnou rovnováhou. Ideálne pre každého zvárača.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Hľadáte spoľahlivý nástroj, ktorý by sa stal neoddeliteľnou súčasťou vašej zváračskej výbavy? Zváračské kladivko s drevenou rúčkou od Trafimet je práve to, čo potrebujete. Tento produkt je vyrobený s dôrazom na kvalitu a funkčnosť, čo ho predurčuje stať sa vašim verným spoločníkom pri každodennej práci.

   Optimálna rovnováha a efektivita

   S hmotnosťou 430 g a dĺžkou 30,5 cm je toto kladivko navrhnuté tak, aby poskytovalo optimálnu rovnováhu a umožňovalo efektívne odstraňovanie strusiek a čistenie zvarov. Jeho drevená rúčka nielenže pridáva na estetike, ale zároveň zabezpečuje pohodlné držanie a minimalizuje vibrácie, čím znižuje únavu ruky a zvyšuje vašu produktivitu.

   Spoľahlivosť a dlhá životnosť

   Zváračské kladivko od Trafimet je známe svojou robustnou konštrukciou, ktorá zaručuje dlhú životnosť aj v náročných pracovných podmienkach. Vďaka kvalitnému spracovaniu a dôrazu na detail je toto kladivko nielen praktickým, ale aj odolným nástrojom, ktorý by nemal chýbať v žiadnej zváračskej výbave.

   Univerzálna použiteľnosť

   Či už pracujete na malých opravách alebo veľkých konštrukčných projektoch, zváračské kladivko s drevenou rúčkou je ideálne pre široké spektrum zváracích aplikácií. Je navrhnuté pre rýchle a efektívne odstránenie nadbytočného zváracieho materiálu a vyčistenie zváraných spojov, čo vám umožní pracovať s presnosťou a bez zbytočných meškaní.

   Tradičný dizajn, moderná funkčnosť

   Toto kladivko je dokonalým príkladom spojenia tradičného dizajnu s modernou funkčnosťou. Jeho estetický vzhľad dopĺňa vysoká úroveň praktickosti, čo z neho robí nástroj, na ktorý sa môžete pri práci vždy spoľahnúť.

   Zváračské kladivko s drevenou rúčkou od Trafimet je teda viac než len nástroj – je to symbol kvality a efektivity, ktorý odráža váš profesionálny prístup k práci. Nechajte sa inšpirovať tradíciou a inováciami, ktoré prináša táto značka, a objavte novú úroveň pohodlia a efektivity pri vašej zváračskej práci. Objednajte si svoje kladivko ešte dnes a zažite rozdiel, ktorý prináša kvalita od Trafimet.

   TRAFIMET
   F11805S
   477 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Rukoväť
   Drevená
   Váha [kg]
   0,46
   Vyhotovenie
   Kladivá
   Zváracie kladivko
   Dĺžka
   305 mm
   Šírka
   130 mm

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Zváračské kladivko s drevenou rúčkou

   Mohlo by vás zaujať aj

   Zváračské kladivko s drevenou rúčkou

   Zváračské kladivko s drevenou rúčkou

   5,20 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.