Zváračské kladivko s kovovou rúčkou
   Zváračské kladivko s kovovou rúčkou

   Zváračské kladivko s kovovou rúčkou

   Recenzia(0)
   3,80 €
   s DPH
   Momentálne nedostupné

   Váš spoľahlivý partner pre čisté zvary. Odolné, s oceľovou hlavou a temperovanou špičkou, ergonomická rúčka pre pohodlnú prácu. Ideálne pre každý projekt.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Hľadáte nástroj, ktorý by bol vašim spoľahlivým partnerom pri zváracích prácach? Zváračské kladivko s kovovou rúčkou je presne to, čo potrebujete. Tento produkt je špeciálne navrhnutý pre profesionálov, ktorí očakávajú maximálnu efektivitu a precíznosť.

   Vysoká odolnosť a dlhá životnosť: Vďaka oceľovej hlave a temperovanej špičke je naše kladivko pripravené vydržať aj tie najnáročnejšie podmienky. Jeho robustná konštrukcia zaručuje, že si poradí s každou výzvou a zostane s vami dlhé roky.

   Ergonomický dizajn: Ergonomicky tvarovaná rúčka s plastovou rukoväťou poskytuje pohodlný úchop, ktorý minimalizuje únavu rúk a vibrácie. S hmotnosťou 450 g a dĺžkou 315 mm je kladivko navrhnuté tak, aby poskytovalo ideálnu rovnováhu a umožňovalo vám pracovať s ľahkosťou a presnosťou.

   Optimálna rovnováha a kontrola: S dĺžkou 315 mm a šírkou hlavy 130 mm je toto kladivko ideálne pre presné a efektívne odstraňovanie strusky a čistenie zvarov. Jeho vyvážená konštrukcia zabezpečuje, že každý úder je silný a presný bez zbytočnej námahy.

   Univerzálnosť použitia: Či už pracujete na veľkých konštrukciách alebo drobných zváracích projektoch, naše zváračské kladivko je ideálnym nástrojom pre každú situáciu. Jeho odolnosť a efektivita z neho robia nevyhnutnú súčasť zváračskej výbavy.

   Zváračské kladivko s kovovou rúčkou je viac než len nástroj - je to záruka kvality a spoľahlivosti, ktorá zvýši efektivitu vašej práce a pomôže vám dosiahnuť dokonalé výsledky. Objednajte si ho ešte dnes a zaistite si kvalitné a čisté zvary s minimálnou námahou.

   TRAFIMET
   F11808S

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Rukoväť
   Plastová
   Váha [kg]
   0,45
   Vyhotovenie
   Zváracie kladivko
   Dĺžka
   315 mm
   Šírka
   130 mm

   Špecifické referencie

   ean13
   8028485180811

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Zváračské kladivko s kovovou rúčkou
   Zváračské kladivko s kovovou rúčkou

   Zváračské kladivko s kovovou rúčkou

   3,80 €
   s DPH