Zváracie rukavice WOKIN
   Zváracie rukavice WOKIN
   Zváracie rukavice WOKIN

   Zváracie rukavice WOKIN

   Recenzia(0)
   7,10 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Zváračské rukavice WOKIN: prémiová kvalita, predĺžená ochrana, pohodlie. Ideálne pre profesionálov, odolné proti teplu a iskram, zabezpečujú bezpečnosť pri práci.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Zváracie rukavice WOKIN predstavujú vrchol v oblasti ochranného vybavenia pre zváračov. Sú navrhnuté tak, aby uspokojili potreby najnáročnejších profesionálov, ktorí očakávajú nielen odolnosť, ale aj pohodlie a dlhodobú spoľahlivosť pri svojej práci.

   Vysoká kvalita materiálu

   Rukavice WOKIN sú vyrobené z prémiovej hovädzej štiepenej kože, ktorá zaručuje vynikajúcu odolnosť proti teplu a iskram, ako aj proti ostrým predmetom. Táto koža nie lenže chráni, ale aj zaisťuje flexibilitu a pohodlie pri práci.

   Predĺžená ochrana

   S ich predĺženým dizajnom, ktorý efektívne pokrýva zápästia a predlaktia, poskytujú rukavice WOKIN rozšírenú ochranu, čo je kritické pri zváracích prácach. Tento dizajn minimalizuje riziko popálenín alebo iných zranení v týchto oblastiach.

   Ideálne pre profesionálov

   Zváracie rukavice WOKIN sú navrhnuté s ohľadom na potreby profesionálnych zváračov. Ich vysoká odolnosť, spolu s pohodlím a predĺženou ochranou, činí tieto rukavice neoceniteľným nástrojom pre každodennú prácu.

   Využitie

   Tieto rukavice sú vhodné pre širokú škálu zváracích aplikácií, či už v priemysle alebo na menších súkromných projektoch. Ich všestrannosť a odolnosť ich predurčujú na použitie v rôznych zváracích prostrediach.

   Zváracie rukavice WOKIN tak predstavujú ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú kvalitu, bezpečnosť a pohodlie. Investícia do takýchto rukavíc je investíciou do vašej vlastnej ochrany, zvyšuje vašu pracovnú efektivitu a umožňuje vám sústrediť sa na prácu bez obáv o vaše ruky.

   WOKIN
   588010
   990 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Materiál
   Hovädzia štiepaná koža
   Veľkosť
   Číslo 10
   Vyhotovenie
   Zváracie rukavice

   Špecifické referencie

   ean13
   6971802961582

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Zváracie rukavice WOKIN

   Mohlo by vás zaujať aj

   Zváracie rukavice WOKIN

   Zváracie rukavice WOKIN

   7,10 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.