Zemniaci magnet do 200A
   Zemniaci magnet do 200A
   Zemniaci magnet do 200A

   Zemniaci magnet do 200A

   Recenzia(0)
   4,50 €
   s DPH
   Momentálne nedostupné

   Zemniaci magnet 200A: Rýchle uzemnenie pre zváračov. Spoľahlivé, bezpečné, umožňuje prácu s voľnými rukami. Ideálny pre profesionálne aj domáce použitie.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Hľadáte spoľahlivý a efektívny spôsob, ako zabezpečiť uzemnenie pri zváracích prácach? Zemniaci magnet do 200A je tu pre vás! Tento inovatívny produkt je navrhnutý tak, aby zjednodušil a zefektívnil prácu profesionálnych zváračov aj domácich majstrov.

   Kľúčové vlastnosti a výhody

   • Rýchle a jednoduché uzemnenie: Zabudnite na zdĺhavé nastavovanie a komplikované inštalácie. S naším zemniacim magnetom môžete uzemniť kostrový kábel rýchlo a bez námahy. Stačí ho priložiť k akémukoľvek železnému povrchu a silná magnetická príťažlivosť zaistí pevné a spoľahlivé uzemnenie.
   • Stabilné uzemnenie pri vysokom zaťažení: Naš zemniaci magnet je skonštruovaný tak, aby odolal zaťaženiu až do 200A, čo zaručuje jeho spoľahlivosť aj pri náročných zváracích úlohách. Môžete sa spoľahnúť na jeho výkon bez ohľadu na intenzitu vašej práce.
   • Práca s voľnými rukami: Zemniaci magnet vám umožní pracovať s oboma rukami, čím výrazne zvyšuje vašu efektivitu a produktivitu. Už viac nebudete potrebovať asistenta na držanie uzemnenia, čo vám umožní sústrediť sa na samotnú prácu.

   Ako funguje zemniaci magnet

   Zemniaci magnet do 200A využíva silné neodymové magnety, ktoré zabezpečujú okamžité a pevné spojenie s kovovými povrchmi. Táto technológia vám umožňuje rýchlo a efektívne uzemniť zvárací kábel, čím eliminujete riziko elektrického šoku a zvyšujete bezpečnosť pri práci.

   Prečo si vybrať náš zemniaci magnet

   • Vysoká kvalita materiálov: Používame len tie najlepšie materiály, aby sme zabezpečili dlhú životnosť a výdrž nášho produktu.
   • Univerzálna kompatibilita: Náš zemniaci magnet je kompatibilný s rôznymi typmi zváracích strojov a príslušenstva.
   • Maximálna bezpečnosť: Bezpečnosť je našou prioritou. Zemniaci magnet je testovaný a certifikovaný pre bezpečné použitie.

   Investícia do kvality

   Zemniaci magnet do 200A je nielen praktickým, ale aj ekonomickým riešením. Jeho použitie znižuje potrebu ďalších nástrojov a asistencie, čo šetrí váš čas aj peniaze. Je to investícia, ktorá sa rýchlo vráti nielen zvýšenou produktivitou, ale aj pokojom pri práci.

   SOLUTION
   090011

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Maximálny zvárací prúd
   200A
   Maximálna nosnosť
   Nešpecifikované
   Typ magnetického držiaka
   Zemniaci
   Možnosť vypnutia
   Nie

   Špecifické referencie

   ean13
   8591715550109

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Zemniaci magnet do 200A

   Mohlo by vás zaujať aj

   Zemniaci magnet 200A

   Zemniaci magnet do 200A

   4,50 €
   s DPH