Tesnenie na redukčný ventil Argón
   Tesnenie na redukčný ventil Argón

   Tesnenie na redukčný ventil Argón

   Recenzia(0)
   0,50 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Vysokokvalitné, odolné tesnenie pre zváračky. Zaručuje bezpečnosť, spoľahlivosť a jednoduchú montáž. Ideálne pre profesionálne aj domáce použitie.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Hľadáte spoľahlivé riešenie pre utesnenie vašich redukčných ventilov na argón alebo zmesi argónu a CO2? Naše tesnenie na redukčný ventil Argón je navrhnuté presne pre vaše potreby. Vyrobené z vysokokvalitných materiálov, toto tesnenie zabezpečuje perfektné utesnenie a dlhodobú odolnosť aj v náročných podmienkach zváracích prác.

   Technické špecifikácie

   • Vonkajší priemer: 18 mm
   • Vnútorný priemer: 10 mm
   • Šírka: 4 mm

   Tieto rozmery sú ideálne pre presné a pevné utesnenie, eliminujúce riziko úniku plynu, čo je nevyhnutné pre zachovanie bezpečnosti pri zváraní. Naše tesnenie je odolné voči vysokým tlakom a extrémnym teplotám, čo znamená, že vaše zváracie operácie budú pokračovať bez prestojov a s minimálnou potrebou údržby.

   Jednoduchá inštalácia: Náš produkt je navrhnutý tak, aby bol ľahko montovateľný. Nevyžaduje špeciálne náradie ani odborné zručnosti, čo znamená, že môžete rýchlo a jednoducho vymeniť opotrebované alebo poškodené tesnenia a minimalizovať prestoj vo vašej práci.

   Všestrannosť a kompatibilita: Či už pracujete v profesionálnej zváracej dielni alebo na domácich projektoch, naše tesnenie je kompatibilné s rôznymi typmi redukčných ventilov na argón alebo zmesi argónu a CO2. Je to nezastupiteľný doplnok pre každého zvárača, ktorý si cení spoľahlivosť a bezpečnosť svojho zváracieho systému.

   Investícia do kvality: Investícia do našeho tesnenia na redukčný ventil Argón znamená investíciu do kvality a bezpečnosti vašich zváracích operácií. S dlhou životnosťou a odolnosťou proti opotrebeniu, je toto tesnenie ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá spoľahlivý a ekonomický spôsob, ako udržať svoje zváracie zariadenie v top stave.

   Nečakajte na problémy s únikom plynu alebo na prestoje vo vašej práci. Zaistite si tesnenie na redukčný ventil Argón ešte dnes a zabezpečte si pokojnú myseľ a kontinuitu vo vašich zváracích projektoch.

   Poznámka: Uvedený obrázok je ilustračný. Dodávané tesnenia sú v rôznych farbách podľa aktuálnych skladových zásob.

   SOLUTION
   17441
   5 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Plyn
   Argón
   Mix (CO2 + Ar)
   Vyhotovenie
   Tesnenie
   Vonkajší priemer
   Ø 18 mm
   Vnútorný priemer
   Ø 10 mm
   Šírka
   4 mm

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Tesnenie na redukčný ventil Argón

   Mohlo by vás zaujať aj

   Tesnenie na redukčný ventil Argón

   Tesnenie na redukčný ventil Argón

   0,50 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.