Plynová fľaša MIX CO2 + Argón / 8L
   Plynová fľaša MIX CO2 + Argón / 8L

   Plynová fľaša MIX CO2 + Argón / 8L

   Recenzia(0)
   120,00 €
   s DPH
   Na sklade

   Plynová fľaša MIX CO2 + Argón / 8L - Váš spoľahlivý partner pre kvalitné zváranie. Kompaktná, ľahká, s vysokým tlakom 200 barov pre dlhotrvajúce projekty.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Hľadáte spoľahlivú plynovú fľašu, ktorá by bola vašim verným spoločníkom pri všetkých zváracích prácach? Naša plynová fľaša MIX CO2 + Argón / 8L je tou pravou voľbou pre profesionálov aj domácich majstrov. S kapacitou 8 litrov a hmotnosťou 6 kg je táto fľaša ideálna pre dlhodobé použitie bez nutnosti častého dopĺňania.

   Vysoká efektivita a univerzálnosť

   Naša plynová fľaša je naplnená kvalitnou zmesou CO2 a Argónu, ktorá zabezpečuje vysokú efektivitu zvárania. Táto zmes je vhodná pre zváranie v ochrannej atmosfére, čo je kľúčové pre dosiahnutie čistých a pevných zvarov. Vďaka kombinácii CO2 a Argónu je naša fľaša vhodná pre zváranie oceľových, nerezových aj neželezných materiálov, čo ju predurčuje na široké spektrum použitia.

   Dlhá výdrž a bezpečnosť

   S tlakom 200 barov poskytuje naša plynová fľaša MIX dostatok plynu na dlhé hodiny práce, čo oceníte najmä pri rozsiahlejších zváracích projektoch. Bezpečnosť je u nás na prvom mieste, preto je každá fľaša dôkladne testovaná a udržiavaná, aby sme zabezpečili jej maximálnu spoľahlivosť.

   Ideálna pre domácich majstrov a malé dielne

   Či už ste domáci majster alebo vlastník malej dielne, naša plynová fľaša MIX CO2 + Argón / 8L je navrhnutá tak, aby vyhovovala vašim potrebám. Jej kompaktné rozmery a ľahká prenosnosť z nej robia ideálneho partnera pre každodenné použitie.

   Záver

   Investícia do našej plynovej fľaše MIX CO2 + Argón / 8L sa vám rýchlo vráti v podobe kvalitných a trvanlivých zvarov. Staňte sa majstrom vo svojom remesle s našou plynovou fľašou, ktorá je synonymom kvality, efektivity a spoľahlivosti. Objednajte si ju ešte dnes a zaistite si bezproblémové zváranie s profesionálnymi výsledkami.

   SOLUTION
   3011571
   989 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Výstupný závit
   W 21,8x1/14"
   Objem
   8L / 6kg
   Tlak
   200 Barov
   Náplň
   Mix (CO2 + Ar)

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Plynová fľaša MIX CO2 + Argón / 8L

   Mohlo by vás zaujať aj

   Plynová fľaša MIX CO2 + Argón / 8L

   Plynová fľaša MIX CO2 + Argón / 8L

   120,00 €
   s DPH