Čistiace kliešte pre plynové hubice Ø 12-15mm
   Čistiace kliešte pre plynové hubice Ø 12-15mm

   Čistiace kliešte pre plynové hubice Ø 12-15mm

   Recenzia(0)
   44,50 €
   s DPH
   Na sklade

   Čistiace kliešte FIX od Binzel: ideálne pre hubice Ø 12-15mm. Čistenie, zastrihávanie drôtu, výmena špičiek a jednoduché použitie.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Čistiace kliešte FIX od renomovaného výrobcu Binzel predstavujú nevyhnutný nástroj pre každého zvárača, ktorý si potrpí na presnosť a čistotu vo svojej práci. Tieto špecializované kliešte sú navrhnuté na efektívne čistenie vnútra plynových hubíc s vnútorným priemerom 12 - 15 mm, čím zabezpečujú optimálny prietok plynu a predchádzajú vzniku nedokonalostí vo zvare.

   Multifunkčnosť a všestranné použitie

   Čistiace kliešte FIX ponúkajú širokú škálu použitia – od jednoduchého čistenia plynových hubíc, cez výmenu difúzoru a prúdovej špičky, až po dotiahnutie hubice a bezpečné odobratie horúcej plynovej hubice. Navyše, sú ideálne aj na zastrihávanie zváracieho drôtu, čo ich robí neoceniteľným pomocníkom pri rôznych zváracích úkonoch.

   Kvalita a presnosť od Binzel

   Kvalita nástrojov Binzel je celosvetovo uznávaná, a čistiace kliešte FIX nie sú výnimkou. Sú vyrobené z vysoko odolných materiálov, čo zaisťuje ich dlhú životnosť a spoľahlivosť aj pri intenzívnom používaní. Ich precízne spracovanie zaručuje dokonalé čistenie a údržbu hubíc, čo prispieva k zvyšovaniu kvality zváraných spojov.

   Ergonomický dizajn pre pohodlné použitie

   Ergonomicky navrhnutá rukoväť klieští FIX zaisťuje komfortné a bezpečné držanie nástroja, minimalizuje únavu pri dlhodobom používaní a umožňuje presnú manipuláciu.

   Zvýšenie produktivity a kvality zváracích prác

   S čistiace kliešte FIX od Binzel získate nástroj, ktorý značne prispieva k efektívnosti vašich zváracích operácií. Rýchle a efektívne čistenie, ako aj možnosť vykonávať viaceré úkony jedným nástrojom, zvyšujú produktivitu a zároveň zabezpečujú vyššiu kvalitu vašej zváracej práce.

   Záver

   Investícia do čistiacich klieští FIX od Binzel sa rýchlo vráti nielen prostredníctvom zlepšenej kvality a rýchlosti vašich zváracích operácií, ale aj vďaka dlhodobej odolnosti a spoľahlivosti tohto nástroja. Spravte krok k precíznejšiemu a efektívnejšiemu zváranie s týmto esenciálnym pomocníkom od Binzel.

   ABICOR BINZEL
   193.0013
   998 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov

   Špecifické referencie

   MPN
   193.0013

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Čistiace kliešte pre plynové hubice Ø 12-15mm

   Mohlo by vás zaujať aj

   Čistiace kliešte pre plynové hubice Ø 12-15mm

   Čistiace kliešte pre plynové hubice Ø 12-15mm

   44,50 €
   s DPH