Zváracie kliešte pre MIG horáky
   Zváracie kliešte pre MIG horáky

   Zváracie kliešte pre MIG horáky

   Recenzia(0)
   10,50 €
   s DPH
   Dodanie od 24 do 48 hodín.Dodanie od 24 do 48 hodín.
   Na sklade

   Optimalizujte svoju zváraciu prácu s kliešťami Trafimet pre MIG horáky. Multifunkčné, odolné, s ergonomickým dizajnom pre efektívnu údržbu a dlhú životnosť.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Zváracie kliešte pre MIG horáky od Trafimet predstavujú esenciálny nástroj pre každého zvárača, ktorý chce dosiahnuť profesionálne výsledky pri práci s MIG/MAG zváracími horákmi. Táto inovatívna pomôcka od renomovanej talianskej značky je navrhnutá tak, aby splnila všetky potreby a požiadavky zváračov zameraných na kvalitu a efektivitu.

   Viacúčelová funkčnosť pre maximálnu efektivitu

   Zváracie kliešte Trafimet sú navrhnuté tak, aby poskytovali zváračom maximálnu podporu pri vykonávaní rôznych úloh, vrátane precízneho odstránenia zváracích rozstrekov, manipulácie s komponentmi horáka a ďalších nevyhnutných úkonov. Ich multifunkčnosť znamená, že zvárač potrebuje menej nástrojov a môže pracovať efektívnejšie a rýchlejšie.

   Dlhá životnosť a robustná konštrukcia

   Vyrobené z vysokokvalitných materiálov, tieto kliešte zaručujú dlhodobú odolnosť aj v náročných podmienkach, čím znižujú potrebu častých výmen alebo opráv. Robustná konštrukcia je kľúčom k dlhovekosti a spoľahlivosti tohto nástroja v každodennom používaní.

   Ergonomický dizajn pre komfortnú prácu

   Ergonomicky tvarovaná rukoväť zabezpečuje, že práca s kliešťami bude pohodlná a nebude spôsobovať zbytočnú únavu ani pri dlhodobom používaní. Tento aspekt je neoceniteľný pri zachovaní vysokého pracovného výkonu a zdravia zvárača.

   Optimálna údržba a výmena komponentov

   Vďaka špeciálne navrhnutým častiam sú kliešte ideálne pre prácu so štandardnými komponentmi MIG horákov, čo zjednodušuje údržbu a zvyšuje produktivitu. Umožňujú rýchlu a efektívnu výmenu spotrebného materiálu, čím šetria čas a zvyšujú efektivitu práce.

   Záver

   Zváracie kliešte od Trafimet sú nepostrádateľným nástrojom pre každého, kto chce udržiavať svoje MIG zváracie zariadenie v optimálnom stave a dosahovať vynikajúce zváracie výsledky. Investícia do týchto klieští je investíciou do kvality, efektivity a dlhodobej spokojnosti v zváracej praxi.

   TRAFIMET
   F11902
   978 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov

   Špecifické referencie

   MPN
   F11902

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Zváracie kliešte pre MIG horáky

   Mohlo by vás zaujať aj

   Zváracie kliešte pre MIG horáky

   Zváracie kliešte pre MIG horáky

   10,50 €
   s DPH
   Dodanie od 24 do 48 hodín.Dodanie od 24 do 48 hodín.