Plynová fľaša CO2 / 8L
   Plynová fľaša CO2 / 8L

   Plynová fľaša CO2 / 8L

   Recenzia(0)
   105,00 €
   s DPH
   Na sklade

   Plynová fľaša CO2 / 8L: Ideálna pre zváranie, vysoká kapacita, čistý plyn, bezpečná a praktická. Zlepšite svoje zváracie projekty.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Hľadáte spoľahlivú a vysokokapacitnú plynovú fľašu CO2 pre vaše zváracie práce? Naša 8L plynová fľaša CO2 je ideálnym riešením pre každého domáceho majstra alebo majiteľa malej dielne, ktorý potrebuje kvalitný a bezpečný plyn.

   Vysoká kapacita a dlhodobé použitie: Naša fľaša s kapacitou 8 litrov a hmotnosťou 6 kilogramov CO2 je navrhnutá tak, aby vydržala dlhé hodiny zvárania bez potreby častého dopĺňania. To znamená menej prerušení a viac času na prácu na vašich projektoch.

   Univerzálnosť a kvalita zvarov: CO2 je nevyhnutný pri zváraní v ochrannej atmosfére, kde jeho inertné vlastnosti zabezpečujú minimálnu oxidáciu a vysokú kvalitu zvarov. Naša plynová fľaša je preto vhodná pre rôzne typy zváracích prác, od hobby projektov až po profesionálne aplikácie.

   Praktickosť a mobilita: S ohľadom na potreby našich zákazníkov sme navrhli túto fľašu tak, aby bola ľahko prenosná a praktická pre použitie v rôznych pracovných prostrediach. Jej kompaktné rozmery umožňujú jednoduchú manipuláciu a skladovanie.

   Záruka čistoty a bezpečnosti: Bezpečnosť je našou najvyššou prioritou. Preto je každá fľaša CO2 u nás starostlivo kontrolovaná a udržiavaná, aby sme zabezpečili jej čistotu a bezpečné použitie.

   Spoľahlivý zdroj CO2 pre všetky vaše zváracie potreby: Či už ste začínajúci zvárač alebo skúsený profesionál, naša plynová fľaša CO2 vám poskytne spoľahlivý zdroj plynu pre všetky vaše zváracie aplikácie. S našou fľašou dosiahnete vynikajúce výsledky a zvýšite efektivitu vašej práce.

   SOLUTION
   104359
   989 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Výstupný závit
   G 3/4"
   Objem
   8L / 6kg
   Tlak
   200 Barov
   Náplň
   CO2 (Oxid uhličitý)

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Plynová fľaša CO2 / 8L

   Mohlo by vás zaujať aj

   Plynová fľaša CO2 / 8L

   Plynová fľaša CO2 / 8L

   105,00 €
   s DPH