Zvárací kabát JAK
   Zvárací kabát JAK
   Zvárací kabát JAK
   Zvárací kabát JAK
   Zvárací kabát JAK

   Zvárací kabát JAK

   Recenzia(0)
   49,90 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   "Získajte ochranu s zváračským kabátom JAK: oderuvzdorná hovädzia štiepenka, priedušná zadná časť, EN ISO11611:2015 certifikácia, pohodlné nosenie.

   Veľkosť :
   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Zváračský kabát JAK predstavuje esenciálny kúsok pracovného oblečenia pre každého zvárača, ktorý očakáva nielen ochranu, ale aj pohodlie pri práci. Tento kabát je navrhnutý s dôrazom na funkcionalitu a odolnosť, aby vyhovoval aj tým najnáročnejším pracovným podmienkam a zároveň zabezpečil zváračovi maximálny komfort.

   Odolnosť a ochrana: Vyrobený z vysokokvalitnej oderuvzdornej hovädzej štiepenky, zváračský kabát JAK poskytuje vynikajúcu odolnosť proti opotrebeniu a efektívne chráni pred iskrami, teplom a abrazívnymi materiálmi počas zváracích prác.

   Kožená predná časť pre maximálnu bezpečnosť: Kožená predná časť kabáta je špeciálne navrhnutá na ochranu horných častí tela, čím zvyšuje bezpečnosť zvárača v exponovaných oblastiach.

   Priedušná látková zadná časť: Látková zadná časť zabezpečuje dostatočnú ventiláciu a prevenciu nadmerného potenia, čím prispieva k väčšiemu komfortu zvárača počas dlhých pracovných intervalov.

   Kvalitné a pohodlné nosenie: S ohľadom na dlhodobé nosenie je kabát JAK navrhnutý tak, aby bol nielen odolný, ale aj pohodlný, s jednoduchým zapínaním a nastaviteľnými prvky, ktoré zabezpečujú optimálnu prispôsobivosť a pohodlie.

   Certifikovaná ochrana: Kabát je certifikovaný podľa normy EN ISO11611:2015, čo zaručuje, že spĺňa vysoké štandardy pre ochranné pracovné oblečenie v zváracom priemysle.

   Zváračský kabát JAK je ideálnou voľbou pre profesionálov, ktorí hľadajú spoľahlivé oblečenie, ktoré ochráni a zároveň poskytne pohodlie počas celého dňa. Investujte do svojej bezpečnosti a pohodlia s kabátom, ktorý je špeciálne navrhnutý pre potreby zváračov.

   SACIT
   F12160L
   1000 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Materiál
   Hovädzia štiepaná koža
   Veľkosť
   L
   XL
   XXL
   Vyhotovenie
   Kabáty a bundy

   Špecifické referencie

   ean13
   8028485050244

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Zvárací kabát JAK

   Mohlo by vás zaujať aj

   Zváračský kabát JAK spredu

   Zvárací kabát JAK

   49,90 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.