Kožené pracovné rukavice GOAT (veľ. 10)
   Kožené pracovné rukavice GOAT (veľ. 10)

   Kožené pracovné rukavice GOAT (veľ. 10)

   Recenzia(0)
   4,00 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Kožené pracovné rukavice GOAT pre všestranné použitie. Vysoko kvalitná koža, pohodlný bavlnený dizajn zo zadnej strany, ideálne pre každú dielňu a do výroby.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Exkluzívne kožené pracovné rukavice GOAT predstavujú ideálneho partnera pre všetky vaše pracovné výzvy, či už v sklade, na montáži alebo v domácej dielni. Tieto pracovné rukavice sú vyrobené z prvotriednej kozej kože, ktorá ponúka spoľahlivú ochranu spolu s nezameniteľným pohodlím, ktoré je dôležité pri každodennej náročnej práci.

   Vysoko kvalitná koža

   Kožené pracovné rukavice GOAT sú synonymom kvality a to vďaka použitiu tej najlepšej kozej kože, ktorá je odolná voči opotrebeniu a poskytuje vynikajúcu ochranu proti rôznym pracovným rizikám. Tento materiál nie lenže chráni vaše ruky, ale zároveň zabezpečuje dlhú životnosť rukavíc.

   Pohodlný bavlnený dizajn

   S bavlneným materiálom na chrbte ruky ponúkajú rukavice GOAT nadštandardný komfort a priedušnosť. Umožňujú tak vašim rukám zostať v pohodlí a v suchu počas celého dňa. Ľahkosť a flexibilita týchto rukavíc znamená, že manipulácia s nástrojmi a materiálmi je efektívna a bezproblémová.

   Široké možnosti využitia

   Či už pracujete v sklade, zaoberáte sa montážnymi prácami alebo ste aktívni v dielni, kožené pracovné rukavice GOAT sú navrhnuté pre univerzálne využitie v rôznych odvetviach. Poskytujú spoľahlivú ochranu a zvýšený pracovný komfort.

   Investícia do rukavíc GOAT znamená zvoliť si kvalitu, pohodlie a bezpečnosť, ktoré sú nevyhnutné pre každú efektívnu prácu. Tieto rukavice sú ideálnou voľbou pre každého profesionála aj domáceho majstra, ktorý hľadá spoľahlivé rukavice, poskytujúce ochranu a komfort počas celého dňa. Nechajte rukavice GOAT starostlivo chrániť vaše ruky a zvýšiť vašu efektivitu v práci.

   SOLUTION
   0100
   1000 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Veľkosť
   Číslo 10
   Vyhotovenie
   Pracovné rukavice
   Dĺžka
   25 cm

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Kožené pracovné rukavice GOAT (veľ. 10)

   Mohlo by vás zaujať aj

   Kožené pracovné rukavice GOAT

   Kožené pracovné rukavice GOAT (veľ. 10)

   4,00 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.