Zváracie okuliare hranaté
   Zváracie okuliare hranaté

   Zváracie okuliare hranaté

   Recenzia(0)
   6,20 €
   s DPH
   Momentálne nedostupné

   Zváracie okuliare hranaté TRAFIMET: Optimálna ventilácia, pohodlie, číry zorník, odklápací zváračský filter, vhodné pre dioptrické okuliare.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Objavte nový štandard v ochrane zraku s našimi hranatými zváracími okuliarmi od značky TRAFIMET, ktorá stavia bezpečnosť a inováciu na prvé miesto. Tieto okuliare boli navrhnuté s dôrazom na potreby profesionálnych zváračov a ponúkajú kombináciu vynikajúcej ochrany, pohodlia a adaptability, ktorá prekonáva tradičné riešenia.

   Vynikajúca ventilácia pre čisté videnie: Vďaka špeciálnemu systému nepriamej ventilácie, ktorý minimalizuje zamlžovanie, zostane váš zorný uhol jasný aj v najnáročnejších podmienkach, čo je nevyhnutné pre precízne a bezpečné zváranie.

   Ergonomický dizajn pre celodenné pohodlie: S mäkkou plastovou lícnicou a ľahkou konštrukciou poskytujú tieto okuliare vynikajúce pohodlie, čím umožňujú dlhotrvajúce nosenie bez nepohodlia alebo únavy.

   Krištáľovo čistý výhľad: Obdĺžnikový zorník triedy F zabezpečuje vysokú úroveň priehľadnosti a široký zorný uhol, čo je kľúčové pre efektívne vykonávanie zváracích prác.

   Praktický odklápací zváračský zorník: Táto funkcia umožňuje rýchle prechádzanie medzi zváracím a normálnym režimom, čím zvyšuje vašu flexibilitu a efektivitu na pracovisku.

   Kompatibilita s dioptrickými okuliarmi: Možnosť nasadenia nad dioptrické okuliare znamená, že nemusíte kompromitovať medzi zrakovou korekciou a ochranou, poskytujúc vám najlepšie z oboch svetov.

   Maximálna ochrana pred žiarením: S ochranou proti žiareniu vznikajúcim pri zváraní sú tieto okuliare nevyhnutné pre každého, kto sa chce chrániť pred potenciálnymi rizikami spojenými s týmto procesom.

   Súlad s bezpečnostnými normami: Certifikácia podľa EN 175 a EN166 potvrdzuje, že tieto okuliare spĺňajú prísne bezpečnostné požiadavky, čo vám dáva dodatočnú dôveru v ich ochranné schopnosti.

   S hranatými zváracími okuliarmi získate nielen ochranu, ale aj komfort a výkonnosť, ktoré sú nevyhnutné pre moderné zváracie prostredia. Nechajte sa inšpirovať technológiou, ktorá je navrhnutá s ohľadom na vaše potreby, a zaistite si, že vaše oči budú chránené najlepším možným spôsobom.

   TRAFIMET
   F10974

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Vlastnosti
   Kompatibilné s dioptrickými okuliarmi
   Výklopný dizajn
   Norma
   EN 166
   EN 175
   Vyhotovenie
   Zváracie okuliare

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Zváracie okuliare hranaté

   Mohlo by vás zaujať aj

   Zváracie okuliare hranaté

   Zváracie okuliare hranaté

   6,20 €
   s DPH