Profesionálne zváracie okuliare
   Profesionálne zváracie okuliare

   Profesionálne zváracie okuliare

   Recenzia(0)
   17,00 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Profesionálne zváracie okuliare s čírym polykarbonátovým zorníkom, výklopnými filtrami, nepriamou ventiláciou, kompatibilné s dioptrickými okuliarmi, EN normy.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Predstavujeme profesionálne zváracie okuliare, nevyhnutný nástroj pre každého zvárača, ktorý si váži svoju bezpečnosť a pohodlie. Tieto inovatívne okuliare sú navrhnuté tak, aby poskytovali komplexnú ochranu, zároveň zabezpečovali vysokú viditeľnosť a prispôsobili sa potrebám moderného zvárača.

   Nepriame vetranie pre jasný výhľad: Vďaka inovatívnemu systému nepriameho vetrania sa výrazne znižuje riziko zamlžovania šošoviek, čo je kľúčové pre zachovanie čistého a neprerušovaného výhľadu počas zvárania.

   Odolnosť a ochrana: Číry zorník z polykarbonátu poskytuje vysokú úroveň ochrany pred letiacimi časticami a splňuje všetky prísne normy bezpečnosti. Tento materiál je známy svojou vysokou odolnosťou a schopnosťou poskytnúť čistý pohľad na pracovnú oblasť.

   Flexibilný sklopný rám: S unikátnym sklopným rámom, ktorý obsahuje zváračské zorníky a filtre, môžete ľahko prechádzať medzi zváracím režimom a normálnym videním, čo zvyšuje vašu efektivitu a adaptabilitu v rôznych pracovných situáciách.

   Kompatibilita s dioptrickými okuliarmi: Tieto okuliare sú navrhnuté tak, aby boli pohodlné aj pre tých, ktorí nosia dioptrické okuliare, poskytujúc im plnú ochranu bez potreby výmeny okuliarov.

   Vysoký štandard ochrany: S tmavosťou skiel DIN 5 sú tieto okuliare ideálne pre ochranu pred intenzívnym zváracím žiarením, zabezpečujúc, že vaše oči sú chránené v každej situácii.

   Splnenie medzinárodných noriem: S certifikáciami podľa EN 166, EN 167, EN 168 a EN 169 si môžete byť istí, že vaše okuliare spĺňajú najvyššie štandardy bezpečnosti a kvality.

   Investujte do svojej bezpečnosti s našimi profesionálnymi zváracími okuliarmi a zaistite si, že vaše oči budú chránené pri každej zváracej úlohe. Tieto okuliare sú ideálnou voľbou pre zváračov, ktorí potrebujú spoľahlivú ochranu a nechcú robiť kompromisy v oblasti pohodlia alebo viditeľnosti.

   TRAFIMET
   OCC000062
   993 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Vlastnosti
   Kompatibilné s dioptrickými okuliarmi
   Výklopný dizajn
   Stupeň zatmavenia
   DIN 5
   Materiál
   Polykarbonát
   Norma
   EN 166
   EN 167
   EN 168
   EN 169
   Vyhotovenie
   Zváracie okuliare

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Profesionálne zváracie okuliare

   Mohlo by vás zaujať aj

   Profesionálne zváracie okuliare od značky TRAFIMET

   Profesionálne zváracie okuliare

   17,00 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.