Zváracie návleky na ruky
   Zváracie návleky na ruky
   Zváracie návleky na ruky
   Zváracie návleky na ruky

   Zváracie návleky na ruky

   Recenzia(0)

   Zabezpečte maximálnu ochranu s našimi zváracími návlekmi na ruky: odolné, certifikované, univerzálne, pohodlné. Ideálne pre každého zvárača.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Zváračské návleky na ruky sú neoddeliteľnou súčasťou ochranného vybavenia pre každého, kto sa venuje zváranie. Poskytujú esenciálnu ochranu pre ruky a predlaktia, chrániac ich pred iskrami, vysokou teplotou a abrazívnymi materiálmi. Naše návleky na ruky sú navrhnuté s ohľadom na bezpečnosť a pohodlie, čo ich robí ideálnou voľbou pre profesionálnych aj hobby zváračov.

   Odolnosť a ochrana: Vyrobené z kvalitnej hovädzej kože-štiepanky, naše zváračské návleky na ruky poskytujú vynikajúcu odolnosť proti mechanickému poškodeniu a teplu, zabezpečujúc, že vaše ruky sú chránené pri každom zváracom projekte.

   Univerzálna veľkosť a pohodlné nosenie: S elastickým ukončením a celkovou dĺžkou 40 cm sú naše návleky na ruky navrhnuté tak, aby pasovali na väčšinu používateľov, zabezpečujúc pohodlné nosenie a dostatočnú ochranu.

   Certifikovaná kvalita: Naše produkty sú certifikované podľa noriem EN ISO 13688:2013 a EN ISO 11611:2015 (trieda 1, A2), čo potvrdzuje ich vyhovovanie medzinárodným štandardom pre ochranné pracovné oblečenie.

   Praktická a efektívna ochrana: S ich praktickou sivou farbou, ktorá je menej náchylná na zjavné zafarbenie, sú naše zváračské návleky na ruky ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá spoľahlivú ochranu pri zváraní.

   Investujte do svojej bezpečnosti s našimi zváračskými návlekmi na ruky, ktoré kombinujú vysokú odolnosť, pohodlie a certifikovanú ochranu, aby ste si mohli byť istí, že vaše ruky zostanú chránené bez ohľadu na náročnosť zváracej úlohy.

   SOLUTION
   0670

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Materiál
   Hovädzia štiepaná koža
   Veľkosť
   Univerzálna
   Vyhotovenie
   Rukávniky
   Dĺžka
   40 cm

   Špecifické referencie

   Stiahnuť

   Technický list - MANCHB

   Technický list k zváračským návlekom na ruky MANCHB

   Stiahnuť (105.67KB)

   Vyhlásenie o zhode - MANCHB

   Vyhlásenie o zhode k zváračským návlekom na ruky MANCHB

   Stiahnuť (530.14KB)

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Zváracie návleky na ruky

   Mohlo by vás zaujať aj

   Zváračské návleky na ruky

   Zváracie návleky na ruky