Vypínateľný magnetický držiak
   Vypínateľný magnetický držiak

   Vypínateľný magnetický držiak

   Recenzia(0)
   21,40 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Vypínateľný magnetický držiak zvyšuje presnosť a bezpečnosť pri zváraní. Ponúka flexibilitu uhlov, jednoduchú manipuláciu vďaka ON/OFF funkcii.

   Maximálna nosnosť :
   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Hľadáte spoľahlivého partnera pre vaše zváracie projekty? Vypínateľný magnetický držiak je tu, aby vám poskytol presnosť, bezpečnosť a flexibilitu, ktoré potrebujete pri práci s kovmi. S týmto nástrojom dosiahnete profesionálne výsledky bez ohľadu na to, či ste skúsený zvárač alebo len začínate.

   Polohovanie a prichytenie na vysokej úrovni: Naš vypínateľný magnetický držiak je navrhnutý tak, aby zvládal aj tie najnáročnejšie zváracie úlohy. Vďaka silnému magnetickému povrchu môžete rýchlo a spoľahlivo polohovať a prichytiť kovové predmety, čo zabezpečí, že vaše zvary budú vždy presné a bezpečné.

   Flexibilita uhlov pre dokonalé zvary: S našim magnetickým držiakom môžete ľahko dosiahnuť rôzne zváracie uhly, čo vám umožní spojiť kovové diely presne podľa vašich predstáv. Táto flexibilita je kľúčová pre dosiahnutie dokonalosti vo vašich zváracích projektoch.

   Inovatívna funkcia ON/OFF pre jednoduchú manipuláciu: Vypínateľný magnetický držiak je vybavený funkciou ON/OFF, ktorá vám umožní jednoducho a bezpečne odpojiť magnetizmus po dokončení práce. Táto funkcia zjednodušuje manipuláciu s kovovými dielmi a zvyšuje efektivitu vašej práce.

   Univerzálna použiteľnosť pre rôzne typy kovov: Náš magnetický držiak je kompatibilný s kovmi obsahujúcimi nikel, kobalt a železo, vrátane ocele a jej zliatín. Je ideálny pre prácu s týmito materiálmi, zatiaľ čo nemagnetické kovy ako hliník si vyžadujú iný prístup.

   Spoľahlivosť a užitočnosť pre každého: Či už ste profesionál alebo zvárací nadšenec, náš vypínateľný magnetický držiak sa stane neoddeliteľnou súčasťou vášho arzenálu nástrojov. Jeho schopnosť udržiavať kovové diely v správnych pozíciách a následné jednoduché uvoľnenie vám ušetrí čas a úsilie.

   Vypínateľný magnetický držiak je viac než len nástroj - je to záruka kvality a efektivity vo vašej zváracej dielni.

   SOLUTION
   222883
   990 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Maximálna nosnosť
   12 kg
   25 kg
   Rozmer (d x š x v) [mm]
   110 x 95 x 25
   Typ magnetického držiaka
   Uhlový
   Pracovné uhly
   45°
   90°
   135°
   Možnosť vypnutia
   Áno

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Vypínateľný magnetický držiak

   Mohlo by vás zaujať aj

   Vypínateľný magnetický držiak

   Vypínateľný magnetický držiak

   21,40 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.