Zvárací stôl STRONGHAND
   Zvárací stôl STRONGHAND
   Zvárací stôl STRONGHAND
   Zvárací stôl STRONGHAND

   Zvárací stôl STRONGHAND

   Recenzia(0)
   270,00 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Ideálny pre každý zvárací projekt. Nastaviteľný sklon, mobilný dizajn, robustná doska s upínacími slotmi a presné vedenie. Výkon a kvalita v každom detaile.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Zvárací stôl STRONGHAND predstavuje prelom v oblasti zváracích prác. S jeho pomocou dosiahnete neporovnateľnú efektivitu a presnosť, ktoré sú nevyhnutné pre každý zvárací projekt. Tento stôl je navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám profesionálnych zváračov aj domácich majstrov.

   Všestrannosť a prispôsobivosť: Zvárací stôl STRONGHAND je vybavený unikátnym systémom nastavenia sklonu, ktorý umožňuje prispôsobiť pracovnú plochu presne podľa vašich potrieb. Či už potrebujete pracovať na rovnej ploche alebo pod špecifickým uhlom, STRONGHAND vám zaručí ideálne podmienky pre každý zvárací úkon.

   Mobilita a jednoduchosť manipulácie: Vďaka integrovaným kolieskam je STRONGHAND ľahko prenosný a manipulovateľný aj v zloženom stave. Jeho mobilný dizajn znamená, že ho môžete bez problémov presúvať kdekoľvek vo vašej dielni, čím sa značne zvyšuje vaša flexibilita a produktivita.

   Robustnosť a odolnosť: Pracovná doska STRONGHAND je vyrobená z extrémne odolného materiálu s hrúbkou 2 mm, ktorý zvládne aj tie najnáročnejšie zváracie úlohy. S tromi slotmi pre upínacie náradie zabezpečuje bezpečné a pevné uchytenie materiálu.

   Presnosť a spoľahlivosť: Dva posuvné profily umiestnené na okraji pracovnej dosky slúžia ako doraz a zabezpečujú presné vedenie zváracieho náradia. Táto funkcia je neoceniteľná pre dosiahnutie spoľahlivých a presných zváracích spojov.

   Zvárací stôl STRONGHAND je viac než len pracovný stôl; je to partner, ktorý vám umožní dosiahnuť dokonalosť vo vašich zváracích projektoch. Nech už ste profesionál alebo zvárač začiatočník, STRONGHAND vám poskytne platformu, ktorá zabezpečí, že vaše zváracie práce budú vždy na najvyššej úrovni. Investícia do tohto stola znamená investíciu do kvality a presnosti vašich zváracích výsledkov.

   Strong Hand Tools
   STOLSH
   1000 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Rozmer dosky
   76 x 51 cm
   Výška
   66 - 81 cm
   Maximálna nosnosť
   160 kg
   Pozícia dosky

   30°
   90°
   Váha [kg]
   20

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Zvárací stôl STRONGHAND

   Mohlo by vás zaujať aj

   Zvárací stôl STRONGHAND

   Zvárací stôl STRONGHAND

   270,00 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.