Vonkajšia hubica na HELVI ST-70
   Vonkajšia hubica na HELVI ST-70

   Vonkajšia hubica na HELVI ST-70

   Recenzia(0)
   46,50 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Vonkajšia hubica HELVI ST-70/H-70 zvyšuje presnosť a odolnosť pri plazmovom rezaní. Jednoduchá výmena, ideálna pre profesionálov.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Predstavujeme vonkajšiu hubicu na horáky ST-70 a H-70, neoceniteľný doplnok pre plazmové rezačky značky HELVI, ktorý je špeciálne navrhnutý pre zvýšenie efektivity a presnosti vašich rezacích operácií. Tento produkt je ideálnym riešením pre profesionálov, ktorí požadujú najvyššiu kvalitu a dlhodobú spoľahlivosť v náročných priemyselných podmienkach.

   Vlastnosti a výhody vonkajšej hubice na horáky ST-70 a H-70

   • Vyrobená z vysoce odolných materiálov: Naša vonkajšia hubica je vyrobená z materiálov, ktoré odolávajú vysokým teplotám a mechanickému opotrebeniu, čo zaisťuje dlhú životnosť aj pri intenzívnom používaní.
   • Efektívne smerovanie plazmového prúdu: Precízne navrhnutá štruktúra hubice zabezpečuje, že plazmový prúd je smerovaný presne a efektívne, čo výrazne zvyšuje presnosť rezov a minimalizuje odpad materiálu.
   • Jednoduchá inštalácia a výmena: Hubica je navrhnutá tak, aby jej inštalácia a výmena boli čo najjednoduchšie a najrýchlejšie, čo umožňuje užívateľom rýchlo sa prispôsobiť meniacim sa požiadavkám rezania a znižuje čas potrebný na údržbu.
   • Zvýšenie efektivity práce: Rýchla adaptabilita a minimálna potreba údržby znamenajú, že môžete tráviť viac času rezaním a menej času pripravovaním zariadenia, čo maximalizuje vašu produkčnú efektivitu.
   • Dlhodobá spoľahlivosť: Investícia do našej vonkajšej hubice znamená, že si môžete byť istí spoľahlivosťou a vysokou kvalitou vašich rezacích operácií. Spolu s pravidelnou údržbou zaručuje hubica dlhodobú funkčnosť bez problémov.

   Aplikácie a odporúčania

   Vonkajšia hubica na horáky ST-70 a H-70 je ideálna pre rôzne priemyselné aplikácie, vrátane výroby kovových konštrukcií, opracovanie kovov a výrobu zariadení. Je vhodná pre podniky, ktoré vyžadujú vysokú mieru presnosti a efektivity v procese rezania.

   Záver

   Vonkajšia hubica na horáky ST-70 a H-70 od HELVI je nevyhnutným nástrojom pre každého, kto sa zaoberá profesionálnym plazmovým rezaním. S touto hubicou získate nielen vyššiu efektivitu práce, ale aj zlepšenú kvalitu a presnosť rezov. Nechajte sa inšpirovať týmto profesionálnym riešením, ktoré zabezpečí, že vaše projekty budú vždy splniť najvyššie štandardy kvality a výkonu.

   HELVI
   23015358BH
   50 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Kompatibilné s horákmi
   H 70
   ST 70

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Vonkajšia hubica na HELVI ST-70

   Mohlo by vás zaujať aj

   Vonkajšia hubica na HELVI ST-70

   Vonkajšia hubica na HELVI ST-70

   46,50 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.