Difúzor plynu na HELVI ST-70
   Difúzor plynu na HELVI ST-70

   Difúzor plynu na HELVI ST-70

   Recenzia(0)
   25,70 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Difúzor plynu HELVI ST-70 zvyšuje presnosť a efektivitu plazmových rezov s rôznymi horákmi. Jednoduchá inštalácia, dlhá životnosť.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Difúzor plynu na HELVI ST-70 predstavuje neoceniteľný doplnok pre profesionálne plazmové rezacie zariadenia. Navrhnutý renomovanou talianskou firmou HELVI, tento špecializovaný prsteňový difúzor je špecificky prispôsobený pre použitie s radom plazmových horákov, vrátane modelov ST-70, STM-70, H-70 a HTM-70. Jeho hlavnou úlohou je optimalizácia prúdenia vzduchu, čo je zásadné pre dosiahnutie najvyššej presnosti a efektívnosti pri plazmovom rezaní.

   Výhody použitia difúzora na HELVI ST-70:

   • Optimalizovaný výkon a presnosť: Difúzor plynu zabezpečuje dokonale rovnomerné rozloženie prúdu vzduchu počas rezacieho procesu. Toto je kritické pre udržiavanie konzistentného plazmového oblúka a zabezpečenie hladkých, presných rezov bez nutnosti dodatočného opracovania.
   • Vysoko kvalitné materiály: Výroba z prvotriednych materiálov zaručuje, že difúzor plynu nielenže vydrží aj v náročných podmienkach, ale aj dlhodobo zachová svoje vlastnosti bez zbytočného opotrebenia.
   • Jednoduchá inštalácia: Rýchla a jednoduchá výmena difúzora plynu umožňuje minimalizovať prestoje a zvýšiť produktivitu práce. Toto je obzvlášť cenné v priemyselných aplikáciách, kde čas znamená peniaze.
   • Univerzálnosť a flexibilita: Difúzor plynu je kompatibilný s rôznymi modelmi horákov HELVI, čo z neho robí flexibilné riešenie pre rôzne typy plazmových rezacích systémov. Bez ohľadu na konkrétny model rezacieho systému, tento difúzor plynu zabezpečí, že vaše rezacie operácie budú vždy na vrchole efektivity.
   • Ideálny pre rôzne aplikácie: Či už ide o veľké priemyselné projekty alebo menšie, lokálne podniky, difúzor plynu na HELVI ST-70 zabezpečí, že vaše rezacie operácie budú realizované s maximálnou precíznosťou. Toto je ideálne pre podniky, ktoré požadujú najvyššiu kvalitu výsledku.

   Aplikácie a použitie:

   Difúzor plynu na HELVI ST-70 je vhodný pre širokú škálu aplikácií od automobilového priemyslu a výroby kovových konštrukcií až po výrobu nábytku a dekoratívnych prvkov. S týmto príslušenstvom môžete očakávať, že vaše plazmové rezacie systémy budú fungovať s nevídanou presnosťou, čím dosiahnete lepšie výsledky a zefektívnenie pracovného procesu.

   Vložte difúzor plynu na HELVI ST-70 do svojho plazmového rezacieho systému a zažite rozdiel v kvalite a výkonnosti. Spojenie prvotriednej talianskej technológie a inovačného dizajnu zabezpečuje, že každé rezanie bude presné, čisté a efektívne. Nechajte sa presvedčiť o kvalitách, ktoré tento difúzor plynu prinesie do vašej práce, a objavte novú úroveň produktivity a efektivity.

   HELVI
   23015355BH
   30 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Kompatibilné s horákmi
   H 70
   HTM 70
   ST 70
   STM 70

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Difúzor plynu na HELVI ST-70

   Mohlo by vás zaujať aj

   Difúzor na HELVI ST-70

   Difúzor plynu na HELVI ST-70

   25,70 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.