Kyselinovzdorný štetec na morenie
   Kyselinovzdorný štetec na morenie

   Kyselinovzdorný štetec na morenie

   Recenzia(0)
   9,80 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Váš spoľahlivý partner pre prácu s nerezovými oceľami. Odolný voči chemikáliám, ergonomický dizajn pre pohodlnú prácu. Ideálny na natieranie, ochranu, čistenie.

   Šírka štetca :
   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Hľadáte nástroj, ktorý by bol vašim verným spoločníkom pri práci s nerezovými oceľami? Naša najnovšia ponuka, kyselinovzdorný štetec na morenie, je navrhnutá presne pre vaše potreby. Vďaka svojej odolnosti voči chemickým vplyvom a ergonomickému dizajnu je tento štetec ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá spoľahlivosť a komfort.

   • Vysoká odolnosť materiálu: Naš štetec je vyrobený z materiálov najvyššej kvality, ktoré zaručujú dlhú životnosť a odolnosť voči agresívnym látkam. Tento štetec je schopný odolávať nielen kyselinám, ale aj iným chemickým vplyvom, čo ho robí neoceniteľným pomocníkom pri morení nerezových ocelí.
   • Ergonomický a pohodlný: Ergonomicky tvarovaná rukoväť štetca zabezpečuje, že aj po dlhých hodinách práce zostane vaša ruka bez známok únavy. Pohodlný úchop umožňuje presné a rovnomerné nanášanie materiálu, čím zabezpečuje profesionálne výsledky.
   • Univerzálnosť použitia: Či už ide o natieranie, ochranu pred koróziou, čistenie alebo údržbu, náš štetec sa hodí na množstvo rôznych účelov. Jeho široké využitie z neho robí must-have nástroj pre každého remeselníka.
   • Dlhodobá kvalita: Investícia do nášho kyselinovzdorného štetca sa vám oplatí. Vyrobený s dôrazom na detail a odolnosť, tento štetec je spoľahlivým partnerom, ktorý vám pomôže dosiahnuť dokonalé výsledky pri každej aplikácii.

   Nebojte sa viac práce s kyselinovzdornými materiálmi. S naším štetcom na morenie nerezových ocelí bude každá vaša práca hračkou.

   SOLUTION
   493354
   1000 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Vyhotovenie
   Štetec

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Kyselinovzdorný štetec na morenie

   Mohlo by vás zaujať aj

   Kyselinovzdorný štetec na morenie

   Kyselinovzdorný štetec na morenie

   9,80 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.