Dištančné vodítko na HELVI PT-80
   Dištančné vodítko na HELVI PT-80

   Dištančné vodítko na HELVI PT-80

   Recenzia(0)
   10,39 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Dištančné vodítko na HELVI PT-80/ST-120: Zaručuje presné rezy, jednoduché použitie a dlhú životnosť. Ideálne pre profesionálov.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Objavte novú úroveň presnosti a efektivity s dištančným vodítkom na plazmové horáky HELVI PT-80 a ST-120, ktoré je navrhnuté tak, aby vyhovelo potrebám profesionálnych zváračov a operátorov plazmových rezačiek. Tento špeciálne navrhnutý doplnok je nevyhnutným nástrojom pre každého, kto hľadá dokonalú kontrolu a konzistentnosť pri rezaní rôznych materiálov.

   Kľúčové vlastnosti a výhody produktu:

   • Precízne rezy: Dištančné vodítko udržiava stabilnú vzdialenosť medzi tryskou horáka a rezaným materiálom, čo zaručuje presný a čistý rez. Táto konzistencia je kritická pre zabezpečenie, že každý rez je hladký a rovný, čo je nevyhnutné pre profesionálne aplikácie.
   • Zníženie chýb: S týmto vodítkom výrazne znižujete riziko chýb spôsobených ľudským faktorom. Vďaka jednoduchému a intuitívnemu použitiu zabezpečuje, že operátori môžu dosiahnuť vysokú úroveň presnosti bez zbytočného stresu alebo komplikácií.
   • Odolnosť a dlhá životnosť: Vyrobené z vysokokvalitných materiálov, toto vodítko vydrží intenzívne používanie aj v náročných pracovných podmienkach, poskytujúc dlhodobú hodnotu a spoľahlivosť.
   • Jednoduchá montáž a používanie: Rýchla a jednoduchá montáž umožňuje operátorom bez problémov integrovať toto vodítko do svojich existujúcich pracovných procesov, čím sa minimalizuje čas potrebný na školenie alebo adaptáciu.
   • Univerzálna kompatibilita: Dištančné vodítko je kompatibilné s modelmi PT-80 a ST-120, čo znamená širokú flexibilitu v použití pre rôzne typy projektoch a materiálov.

   Toto dištančné vodítko je skutočným prínosom pre každého zvárača alebo operátora, ktorý potrebuje dosiahnuť bezchybné rezultáty v krátkom čase a s maximálnou presnosťou. Zlepšuje nielen kvalitu rezu, ale aj celkovú produktivitu a bezpečnosť pri práci. Nechajte sa oslovit týmto esenciálnym doplnkom, ktorý transformuje vaše plazmové rezanie na profesionálnej úrovni. Navštívte náš e-shop alebo kontaktujte náš zákaznícky servis pre viac informácií a zaistite si svoje dištančné vodítko na HELVI PT-80 ešte dnes!

   HELVI
   23015201
   1000 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Kompatibilné s horákmi
   PT 80

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Dištančné vodítko na HELVI PT-80

   Mohlo by vás zaujať aj

   Dištančné vodítko na HELVI PT-80

   Dištančné vodítko na HELVI PT-80

   10,39 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.