Elektróda na HELVI PT-80
   Elektróda na HELVI PT-80

   Elektróda na HELVI PT-80

   Recenzia(0)
   4,00 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Elektróda HELVI PT-80: Presné rezanie, dlhá životnosť, jednoduchá výmena. Ideálna pre profesionálne plazmové rezačky.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Hľadáte spoľahlivý a výkonný nástroj pre vaše plazmové rezacie potreby? Elektróda na HELVI PT-80 je navrhnutá tak, aby splnila a prekonala vaše očakávania. S touto elektródou získate nielen presnosť, ale aj efektivitu, ktorá je nevyhnutná pre moderné zváracie práce.

   Maximálna efektivita a presnosť: Elektróda na HELVI PT-80 je špeciálne navrhnutá pre synergickú prácu s plazmovými horákmi PT-80. Tento harmonický vzťah zaručuje, že každý rez bude presný a čistý, čím sa minimalizuje potreba dodatočného opracovania. S touto elektródou dosiahnete optimálny rezací výkon pri práci s rôznymi materiálmi.

   Dlhá životnosť a odolnosť: Vyrobená z odolných materiálov, elektróda na HELVI PT-80 poskytuje dlhú životnosť a je odolná voči vysokým teplotám a mechanickému namáhaniu. Jej robustná konštrukcia znamená, že môžete pracovať dlhšie a efektívnejšie, bez obáv z predčasného opotrebovania.

   Jednoduchá inštalácia a výmena: Inštalácia a výmena elektródy je intuitívna a rýchla, nevyžaduje špeciálne nástroje ani zložité postupy. Táto vlastnosť je kľúčová pre zvýšenie produktivity a efektivity vo vašej dielni alebo na priemyselnom projekte.

   Ideálna voľba pre profesionálov: Pre zváračov a operátorov, ktorí hľadajú len to najlepšie, je elektróda na HELVI PT-80 ideálnou voľbou. Či už pracujete na malých alebo veľkých projektoch, táto elektróda vám poskytne vynikajúce rezacie vlastnosti, ktoré sú v súlade s najvyššími štandardmi kvality a výkonu.

   S elektródou na HELVI PT-80 získate nielen kvalitný produkt, ale aj partnera pre vaše zváracie projekty. Jej vysoká presnosť, efektivita a odolnosť z nej robia neoceniteľný nástroj pre každého profesionálneho zvárača.

   HELVI
   23015196BH
   33 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Kompatibilné s horákmi
   PT 80

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Elektróda na HELVI PT-80

   Mohlo by vás zaujať aj

   Elektróda na HELVI PT-80

   Elektróda na HELVI PT-80

   4,00 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.