Uzemňovacie kliešte 200A
   Uzemňovacie kliešte 200A

   Uzemňovacie kliešte 200A

   Recenzia(0)
   3,20 €
   s DPH
   Na sklade

   Uzemňovacie kliešte 200A: Vysoká kapacita, odolnosť, jednoduchá inštalácia. Ideálny nástroj pre profesionálne zváranie.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Hľadáte spoľahlivého partnera pre vaše zváracie projekty? Tieto uzemňovacie kliešte vám poskytnú bezpečnosť a výkon, ktorý potrebujete pri práci s vysokými prúdmi až do 200A. Tento nástroj je navrhnutý tak, aby odolal náročným pracovným podmienkam a zabezpečil spoľahlivé uzemnenie, ktoré je kľúčové pre každú profesionálnu zváraciu úlohu.

   Vyrobené z najkvalitnejších materiálov: Naše uzemňovacie kliešte sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebovaniu. S týmito kliešťami môžete očakávať, že vaše zváracie práce budú prebiehať hladko a bez akýchkoľvek komplikácií.

   Maximálna kapacita prúdu pre náročné úlohy: Vďaka kapacite maximálneho zaťaženia až do 200 ampérov sú tieto uzemňovacie kliešte pripravené zvládnuť aj tie najnáročnejšie zváracie projekty. Zabezpečujú stabilný a bezproblémový tok elektrického prúdu, čo je nevyhnutné pre kvalitné zváranie.

   Jednoduchosť úchopu šetrí váš čas: Či už ste domáci majster alebo profesionálny zvárač, oceníte jednoduchý úchop týchto uzemňovacích klieští. Ich intuitívny dizajn zabezpečuje, že kliešte sa nezošmyknú a zostanú pevne držať na svojom mieste.

   Nezastupiteľný nástroj pre každého zvárača: Uzemňovacie kliešte 200A sú nevyhnutnou súčasťou výbavy každého, kto pracuje s vysokými prúdmi. Ich spoľahlivosť a výkon zabezpečujú, že zváranie do 200 ampérov bude úlohou, ktorú zvládnete s ľahkosťou a presnosťou.

   Zvýšte efektivitu a bezpečnosť vašej práce: S uzemňovacími kliešťami 200A získate nielen spoľahlivý nástroj, ale aj istotu, že vaša práca bude bezpečná a efektívna. Investícia do kvality sa vám vráti vo forme bezproblémových zváracích procesov a dlhodobej spokojnosti.

   SOLUTION
   AC-5 e
   992 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Maximálny zvárací prúd
   200A

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Uzemňovacie kliešte 200A

   Mohlo by vás zaujať aj

   Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

   Uzemňovacie kliešte 200A

   Uzemňovacie kliešte 200A

   3,20 €
   s DPH