Difúzor plynu na HELVI PT-40
   Difúzor plynu na HELVI PT-40

   Difúzor plynu na HELVI PT-40

   Recenzia(0)
   10,30 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Difúzor plynu HELVI PT-40 pre presné plazmové rezanie. Zvyšuje kvalitu a efektivitu, jednoduchá inštalácia, dlhá životnosť. Ideálne pre modely PT-40 a PT-40C.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Ak hľadáte spoľahlivý a efektívny spôsob, ako zlepšiť kvalitu a presnosť vašich plazmových rezov, difúzor plynu na HELVI PT-40 je práve to, čo potrebujete. Tento produkt, navrhnutý poprednou talianskou značkou HELVI, je nevyhnutným doplnkom pre každého, kto používa plazmové horáky modelov PT-40 a PT-40C.

   Kľúčové vlastnosti a výhody

   Difúzor plynu na HELVI PT-40 je vyrábaný s použitím najnovších technológií a kvalitných materiálov, vďaka čomu poskytuje vynikajúcu funkčnosť a dlhodobú odolnosť. Prsteňový dizajn tohto difúzora plynu zabezpečuje rovnomerné rozloženie vzduchu v plazmovom horáku, čo je kritické pre udržanie stabilného plazmového oblúka. Tým je zaručená nielen vyššia kvalita rezu, ale aj zvýšená presnosť pri rezaní rôznych materiálov.

   Jednoduchosť inštalácie a kompatibilita

   Jednou z najväčších predností difúzora HELVI PT-40 je jeho jednoduchá inštalácia. Tento difúzor plynu je navrhnutý tak, aby bol plne kompatibilný s modelmi PT-40 a PT-40C, čo znamená, že jeho výmena alebo inštalácia je rýchla a bezproblémová. To je obzvlášť dôležité pre závody a dielne, kde každá minúta prestoja znamená stratu produktivity a efektivity.

   Zvýšenie produktivity a efektivity

   Vďaka optimálnej funkcionalite difúzora plynu na HELVI PT-40 môžete očakávať nielen lepšie rezacie výsledky, ale aj zníženie prestoje vašich strojov. Rovnomerné rozloženie vzduchu, ktoré difúzor plynu zabezpečuje, minimalizuje riziko nepravidelností v reze, čo vedie k dlhšej životnosti nielen samotného difúzora, ale aj plazmového horáka a použitých elektród. Táto spoľahlivosť a efektivita sú nepostrádateľné pre každého, kto chce udržať svoje operácie na najvyššej možnej úrovni.

   Záver

   Investícia do difúzora plynu na HELVI PT-40 je investíciou do kvality, presnosti a efektivity vašich plazmových rezacích operácií. Nech už ste domáci majster alebo profesionálny operátor, tento difúzor plynu vám zabezpečí výsledky, ktoré splnia aj tie najnáročnejšie požiadavky.

   HELVI
   23015179BH
   30 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Kompatibilné s horákmi
   PT 40
   PT 40C

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Difúzor plynu na HELVI PT-40

   Mohlo by vás zaujať aj

   Difúzor plynu na HELVI PT-40

   Difúzor plynu na HELVI PT-40

   10,30 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.