Elektróda na HELVI PT-40
   Elektróda na HELVI PT-40

   Elektróda na HELVI PT-40

   Recenzia(0)
   3,80 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Elektróda HELVI PT-40: Vysoká efektivita, presné rezanie, dlhá životnosť. Ideálna pre profesionálov aj hobby zváračov.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Hľadáte spoľahlivú elektródu, ktorá zvýši efektivitu a presnosť vašich plazmových rezacích prác? Elektróda na HELVI PT-40 je navrhnutá presne pre vaše potreby. Vytvorená s dôrazom na detail, táto elektróda je synonymom pre kvalitu a dlhodobú odolnosť.

   Maximálna efektivita a presnosť: Elektróda na HELVI PT-40 je špeciálne vyvinutá pre použitie s plazmovými horákmi HELVI PT-40, čo zaručuje bezkonkurenčnú efektivitu a presnosť pri rezaní. Jej unikátny dizajn umožňuje tvorbu stabilného a silného plazmového oblúka, ktorý je nevyhnutný pre precízne a rýchle rezanie rôznych typov materiálov.

   Dlhá životnosť a vysoká odolnosť: Vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov a najmodernejších výrobných technológií, elektróda na HELVI PT-40 poskytuje dlhú životnosť a je odolná aj pri intenzívnom používaní. Jej konštrukcia je optimalizovaná tak, aby odolala vysokým teplotám a zabezpečila vynikajúcu vodivosť.

   Jednoduchá inštalácia a kompatibilita: S elektródou na HELVI PT-40 sa nemusíte obávať zložitej inštalácie. Jej kompatibilita s horákmi HELVI PT-40 znamená, že výmena elektródy je rýchla a jednoduchá, čo minimalizuje prestoje a zvyšuje produktivitu.

   Ideálna pre profesionálov aj hobby zváračov: Či už ste profesionálny zvárač alebo hobby používateľ, elektróda na HELVI PT-40 je ideálnym riešením pre vaše plazmové rezacie projekty. Jej spoľahlivosť a výkonnosť sú zárukou, že vaše rezačky budú vždy pripravené na prácu.

   Garantovaná kvalita a výkon: S elektródou na HELVI PT-40 získate garantovanú kvalitu a výkon, ktoré sú nevyhnutné pre dosiahnutie profesionálnych výsledkov. Jej odolnosť a výkonnosť sú kľúčom k úspechu vašich plazmových rezacích prác.

   Elektróda na HELVI PT-40 je viac než len komponent. Je to srdce vašej plazmovej rezačky, ktoré zabezpečuje, že každý rez bude presný a efektívny. Investícia do tejto elektródy znamená investícia do kvality a efektivity vašej práce.

   HELVI
   23015187BH
   32 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Kompatibilné s horákmi
   PT 25
   PT 40
   PT 40C
   PT 60

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Elektróda na HELVI PT-40

   Mohlo by vás zaujať aj

   Elektróda na HELVI PT-40

   Elektróda na HELVI PT-40

   3,80 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.