Zváracie rukavice COBRA
   Zváracie rukavice COBRA

   Zváracie rukavice COBRA

   Recenzia(0)
   7,30 €
   s DPH
   Na sklade

   Zváračské rukavice COBRA: dokonalá ochrana & pohodlie. Kvalitná štiepenka, kevlárové švy, bavlnená podšívka, EN 388/407 certifikácie, 30 cm dĺžka pre rozšírenú ochranu.

   Veľkosť rukavíc :
   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Zváračské rukavice COBRA sú symbolom kvality a precíznosti pre každého zvárača, ktorý hľadá dokonalosť v svojej práci. Tieto rukavice sú navrhnuté tak, aby poskytovali vynikajúcu ochranu, presnosť a pohodlie pri zváraní, či už ide o metódy TIG alebo MIG/MAG.

   Prvotriedne materiály

   Vyrobené z najkvalitnejšej hovädzej štiepenky, rukavice COBRA zaručujú odolnosť proti vysokým teplotám, iskram a mechanickému poškodeniu, pričom zostávajú pružné a komfortné aj počas dlhých zváracích sesií.

   Prispôsobené veľkosti

   K dispozícii vo veľkostiach 10 a 11, rukavice COBRA umožňujú každému zváračovi nájsť ideálnu veľkosť pre maximálnu presnosť a pohodlie pri práci.

   Kevlárové švy

   Detailne prešité kevlárovou niťou, švy rukavíc COBRA poskytujú vynikajúcu odolnosť a dlhú životnosť, čím sú ideálne pre náročné zváracie podmienky.

   Bavlnená podšívka

   Mäkká bavlnená podšívka zabezpečuje, že rukavice sú pohodlné aj počas dlhodobého nosenia, chráni ruky pred potením a zvyšuje celkové pohodlie užívateľa.

   Dostatočná ochrana

   S celkovou dĺžkou 30 cm, rukavice COBRA poskytujú rozšírenú ochranu nielen pre dlane, ale aj pre zápästia a predlaktia, chránia pred horúcimi materiálmi a iskrami.

   Certifikovaná bezpečnosť

   S certifikáciami podľa noriem EN 388 a EN 407, rukavice COBRA vám poskytujú istotu, že vaše ruky sú chránené podľa najvyšších bezpečnostných štandardov.

   Zvoliť rukavice COBRA znamená zvoliť spoločníka, ktorý vám umožní dosiahnuť vynikajúce výsledky s dôrazom na bezpečnosť a pohodlie. Vhodné pre všetky typy zváracích prác, tieto rukavice sú ideálnou voľbou pre zváračov, ktorí hľadajú len to najlepšie.

   SOLUTION
   1048
   955 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Materiál
   Hovädzia štiepaná koža
   Materiál podšívky
   Bavlna
   Veľkosť
   Číslo 10
   Číslo 11
   Norma
   EN 388
   EN 407
   Vyhotovenie
   Zváracie rukavice
   Dĺžka
   30 cm

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Zváracie rukavice COBRA

   Mohlo by vás zaujať aj

   Zváracie rukavice COBRA

   Zváracie rukavice COBRA

   7,30 €
   s DPH