Zváracia zástera KROZ-160
   Zváracia zástera KROZ-160
   Zváracia zástera KROZ-160

   Zváracia zástera KROZ-160

   Recenzia(0)
   18,20 €
   s DPH
   Na sklade

   Zabezpečte si ochranu s KROZ-160: vysoko odolná štiepená koža, kevlarové švy, robustná výstuha, ideálna veľkosť L, pohodlné šnúrky.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Zváracia zástera KROZ-160 je špičkovým riešením pre každého profesionálneho zvárača, ktorý potrebuje spoľahlivú ochranu v náročných pracovných podmienkach. Tento kvalitný ochranný prvok je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálnu bezpečnosť a komfort, zaisťujúc, že môžete pracovať s dôverou a efektívnosťou.

   Odolná štiepená koža pre maximálnu ochranu: Zástera je vyrobená z vysoko odolnej štiepenej kože, ktorá efektívne chráni pred iskrami a teplom, zabezpečujúc tak vašu bezpečnosť pri zváracích prácach.

   Integrovaná výstuha pre dlhodobú trvanlivosť: S integrovanou výstužou poskytuje zástera extra odolnosť proti opotrebeniu, zvyšujúc tak jej životnosť aj pri dennom používaní v náročných podmienkach.

   Odolné kožené šnúrky a automatické háčiky: Odolné kožené šnúrky spolu s automatickými háčikmi umožňujú rýchle a pohodlné nasadenie, čo je kľúčové pre efektívnu prácu.

   Zosilnené kevlarovou niťou: Kevlarové prešívanie zvyšuje odolnosť zástery voči oderu a predlžuje jej životnosť, umožňujúc vám spoľahnúť sa na jej ochranu po mnoho rokov.

   Ideálne rozmery a veľkosť: S rozmermi 60 x 90 cm a veľkosťou L je zástera KROZ-160 navrhnutá tak, aby poskytovala dostatočné krytie a pohodlie pre širokú škálu postáv, čo ju robí ideálnou pre mnohých profesionálnych zváračov.

   Zváracia zástera KROZ-160 predstavuje esenciálny doplnok pre každého, kto hľadá kvalitu, odolnosť a spoľahlivosť v jednom. Investícia do tejto zástery je investíciou do vašej bezpečnosti a pohodlia na pracovisku, čím vám umožní sústrediť sa na prácu bez obáv z potenciálnych rizík.

   TRAFIMET
   F12116L
   998 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Materiál
   Hovädzia štiepaná koža
   Norma
   EN 11611
   Vyhotovenie
   Zástery a gamaše

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Zváracia zástera KROZ-160

   Mohlo by vás zaujať aj

   Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

   Zváračská zástera KROZ-160 na figuríne

   Zváracia zástera KROZ-160

   18,20 €
   s DPH