Vonkajšia hubica na HELVI PT-100
   Vonkajšia hubica na HELVI PT-100

   Vonkajšia hubica na HELVI PT-100

   Recenzia(0)
   42,00 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Vonkajšia keramická hubica HELVI PT-100 zvyšuje presnosť a odolnosť pri plazmovom rezaní.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Vonkajšia keramická hubica pre horáky HELVI PT-100 je zásadným prvkom pre každého profesionála, ktorý sa zaoberá plazmovým rezaním. Jej použitie je ideálne pre všetky typy plazmových rezačiek, ktoré pracujú s modelom horáka PT-100. Táto inovatívna hubica je známa pod pojmom čiapočka a je vyrobená z prvotriednej keramiky, ktorá zabezpečuje nadštandardnú odolnosť voči extrémnym teplotám a opotrebeniu pri intenzívnom používaní.

   Odolnosť a dlhovekosť pre priemyselné použitie

   Tento produkt bol špeciálne navrhnutý, aby poskytoval stabilný a presne smerovaný plazmový oblúk, čo je nevyhnutné pre dosiahnutie presných a čistých rezov. Vďaka svojej vysokokvalitnej keramickej konštrukcii ponúka hubica dlhodobú životnosť a zvyšuje odolnosť vašej plazmovej rezačky voči náročným podmienkam. To vám umožní znížiť frekvenciu nutnosti výmeny dielov a tým pádom aj prevádzkové náklady.

   Rýchla a jednoduchá inštalácia pre maximálnu efektivitu

   Inštalácia tejto vonkajšej hubice je mimoriadne rýchla a jednoduchá, čo umožňuje operátorom rýchlo reagovať na meniace sa pracovné podmienky a udržiavať vysokú produktivitu bez zbytočných prestojov. Kompatibilita s modelmi horákov PT-100 zabezpečuje, že je možné hubicu hladko integrovať do vašeho existujúceho plazmového rezačského systému, čím sa ešte viac zvyšuje jeho všestrannosť a efektívnosť.

   Ideálna voľba pre profesionálov v oblasti plazmového rezania

   Použitím vonkajšej keramickej hubice pre horáky PT-100 získavate nielen zvýšenú ochranu vašich plazmových rezačiek, ale aj výrazné zlepšenie presnosti a kvality rezov. Tento produkt je ideálnou voľbou pre každého profesionála v oblasti plazmového rezania, ktorý požaduje najvyššiu úroveň efektivity a spoľahlivosti.

   Záver

   Zainvestovaním do vonkajšej keramickej hubice na HELVI PT-100 si zabezpečíte nielen dlhšiu životnosť vašej plazmovej rezačky, ale aj zvýšenie jej výkonnosti a produktivity. Tento produkt predstavuje významný krok vpred pre každého, kto hľadá najvyššiu kvalitu a efektivitu v procese plazmového rezania. Nechajte túto hubicu, aby bola súčasťou vašej technickej výbavy a uvidíte, ako sa vaša práca stane rýchlejšou, presnejšou a ekonomicky výhodnejšou.

   HELVI
   23015246B
   100 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Kompatibilné s horákmi
   PT 100

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Vonkajšia hubica na HELVI PT-100

   Mohlo by vás zaujať aj

   Vonkajšia hubica na HELVI PT-100

   Vonkajšia hubica na HELVI PT-100

   42,00 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.