Difúzor plynu na HELVI PT-100
   Difúzor plynu na HELVI PT-100

   Difúzor plynu na HELVI PT-100

   Recenzia(0)
   14,00 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Difúzor HELVI PT-100 zvyšuje presnosť a efektivitu pri plazmovom rezaní. Odolný, jednoduchý na inštaláciu, ideálny pre profesionálov.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Difúzor na HELVI PT-100 je prvotriedny diel navrhnutý špičkovou talianskou značkou HELVI, ktorý je nevyhnutným doplnkom pre všetky plazmové rezačky, špeciálne pre model PT-100. Tento inovatívny prsteňový difúzor je vyvinutý tak, aby zásadne zlepšil kvalitu a presnosť plazmového rezania v rôznych priemyselných aplikáciách.

   Optimalizácia prúdenia vzduchu pre maximálnu efektivitu

   Difúzor na HELVI PT-100 je špeciálne navrhnutý pre efektívne rozdelenie vzduchu vo vnútri horáka, čím zaisťuje stabilný a konzistentný plazmový oblúk. Táto kľúčová vlastnosť pomáha predchádzať nepravidelnostiam v reze, čím výrazne zvyšuje presnosť a kvalitu finálnych rezov. Jeho použitie znižuje riziko defektov na rezanom materiáli a umožňuje dosiahnuť hladké, rovnomerné rezacie línie, ktoré sú základom pre profesionálne výsledky.

   Dlhodobá odolnosť a menej údržby

   Vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov je difúzor na HELVI PT-100 extrémne odolný voči opotrebeniu a vysokej teplote, ktorá je typická pre plazmové rezanie. Jeho robustná konštrukcia zabezpečuje dlhodobú životnosť aj pri intenzívnom každodennom používaní. Naviac, jednoduchosť inštalácie a minimálna potreba údržby robia z tohto difúzoru ideálnu voľbu pre situácie, kedy je potrebná rýchla reakcia a minimálny prestoj.

   Univerzálnosť a flexibilita použitia

   Tento difúzor je univerzálne riešenie pre rôzne typy plazmových rezačiek a je kompatibilný s rôznymi typmi plazmových horákov. Či už ide o veľké priemyselné projekty alebo detailné práce na menších dieloch, difúzor na HELVI PT-100 poskytuje flexibilitu a adaptabilitu, ktoré sú potrebné pre rôznorodé aplikácie.

   Zvýšte svoju produktivitu a kvalitu práce

   Použitím difúzora na HELVI PT-100 môžete výrazne zvýšiť efektivitu vašich plazmových rezacích operácií. S týmto príslušenstvom získate spoľahlivosť a presnosť, ktorá je nevyhnutná pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Nezáleží na tom, aké náročné sú vaše projekty, s týmto difúzorom môžete očakávať len tie najvyššie štandardy výkonu a kvality.

   Vaša investícia do kvality

   Investícia do difúzora na HELVI PT-100 je investíciou do kvality a efektivity vašej práce. Vďaka jeho schopnosti zlepšiť presnosť rezania, zvýšiť produktivitu a minimalizovať potrebu údržby, sa rýchlo stane neoceniteľnou súčasťou vašej výbavy. Objednajte si svoj difúzor dnes a zažite rozdiel, ktorý môže priniesť do vašej profesionálnej práce.

   HELVI
   23015237B
   13 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Kompatibilné s horákmi
   PT 100

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Difúzor plynu na HELVI PT-100
   Difúzor plynu na HELVI PT-100

   Difúzor plynu na HELVI PT-100

   14,00 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.