Keramická hubica na PC 40 a CUT 40
   Keramická hubica na PC 40 a CUT 40

   Keramická hubica na PC 40 a CUT 40

   Recenzia(0)
   2,50 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Keramická hubica pre PC 40 a CUT 40 zvyšuje presnosť a životnosť plazmových horákov. Vysoká odolnosť, ľahká inštalácia.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Keramická hubica na PC 40 a CUT 40 je dôležitým doplnkom pre všetkých profesionálov pracujúcich s plazmovými horákmi modelov SOLUTION PC 40 a SOLUTION CUT 40. Vyrobená z prvotriednej keramiky, táto hubica je nevyhnutná pre zabezpečenie vysokej úrovne presnosti a efektivity vo vašich rezacích projektoch.

   Výnimočná odolnosť a ochranné vlastnosti

   Hubica je vyrobená z odolnej keramiky, ktorá je známa svojou schopnosťou odolávať extrémnym teplotám a opotrebeniu. Táto charakteristika je kritická, pretože pri plazmovom rezaní dochádza k vystaveniu komponentov vysokým teplotám, ktoré môžu rýchlo zničiť menej odolné materiály. Keramická hubica chráni vnútorné komponenty horáka pred týmito teplotami a iskrami, čím predlžuje ich životnosť a udržiava ich výkon na optimálnej úrovni.

   Presnosť a čistota rezov

   Dôležitou funkciou keramickej hubice je jej schopnosť smerovať a udržiavať koncentrovaný plazmový prúd, čo zásadne prispieva k presnosti a čistote rezov. Táto presnosť je nevyhnutná pri práci s rôznymi materiálmi, od kovov až po kompozitné materiály, kde každý nečistý rez môže spôsobiť zbytočné zdržania a zvýšené náklady na materiál.

   Jednoduchá inštalácia a údržba

   Inštalácia tejto hubice je navrhnutá tak, aby bola čo najjednoduchšia a najintuitívnejšia, čo znamená, že aj menej skúsení operátori môžu hubicu rýchlo a bez problémov vymeniť. Rovnako jednoduchá je aj údržba, ktorá nevyžaduje špeciálne nástroje ani postupy. Táto funkcionalita znižuje prestoje a zvyšuje celkovú produktivitu práce.

   Ekonomická a efektívna voľba

   Vďaka svojej odolnosti a dlhej životnosti je keramická hubica na PC 40 a CUT 40 ekonomickou voľbou, ktorá sa rýchlo stane neoceniteľnou súčasťou vášho náradia. S týmto doplnkom dosiahnete nielen lepšiu kvalitu práce, ale aj výrazné zníženie nákladov spojených s frekventovanou výmenou menej odolných komponentov.

   Záver

   Zaobstarajte si keramickú hubicu na PC 40 a CUT 40 a zaistite tak, že vaše plazmové rezačky budú fungovať efektívne, presne a dlhodobo. Ideálna pre zváračov a operátorov, ktorí hľadajú spoľahlivosť a najvyššiu možnú kvalitu rezov, tento doplnok je správnou voľbou pre každého, kto si potrpí na detail a chce zabezpečiť maximálnu výkonnosť svojich nástrojov.

   SOLUTION
   PC0057
   977 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Kompatibilné s horákmi
   SOLUTION CUT 40
   SOLUTION PC 40

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Keramická hubica na PC 40 a CUT 40

   Mohlo by vás zaujať aj

   Keramická hubica na PC 40 a CUT 40

   Keramická hubica na PC 40 a CUT 40

   2,50 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.