Difúzor plynu na CUT 40 a PC 40
   Difúzor plynu na CUT 40 a PC 40
   Difúzor plynu na CUT 40 a PC 40
   Difúzor plynu na CUT 40 a PC 40
   Difúzor plynu na CUT 40 a PC 40
   Difúzor plynu na CUT 40 a PC 40

   Difúzor plynu na CUT 40 a PC 40

   Recenzia(0)
   1,00 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Difúzor na SOLUTION CUT 40 a SOLUTION PC 40 zvyšuje efektivitu a presnosť rezov v plazmových rezačkách.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Difúzor plynu na CUT 40 a PC 40 je náš nový produkt, ktorý posúva hranice v oblasti účinnosti a presnosti plazmových rezačiek. Pri výrobe tohto difúzora plynu sa myslelo na každý detail, aby sa dokázalo zabezpečiť, že bude dokonale spolupracovať s modelmi SOLUTION CUT 40 a SOLUTION PC 40. Tento difúzor plynu nie je len doplnkom, ale nevyhnutnou súčasťou každej plazmovej rezačky, ktorá chce dosiahnuť maximálnu efektivitu a precíznosť.

   Kľúčové vlastnosti difúzora plynu na CUT 40 a PC 40

   Rovnomerné rozloženie vzduchu: Tento difúzor plynu je špeciálne navrhnutý tak, aby zabezpečoval ideálne rozloženie vzduchu v plazmovom horáku. Týmto spôsobom je zaručená presnosť rezov, čistota povrchu a minimálna prítomnosť nečistôt a nepravidelností. To všetko prispieva k lepším výsledkom rezania a zvyšuje celkovú produktivitu práce.

   Vyrobený z materiálov vysokej kvality: Použité materiály na výrobu difúzora plynu sú odolné voči vysokým teplotám a majú dlhú životnosť. Vďaka tomu je tento difúzor schopný vydržať intenzívne používanie bez potreby častého vymieňania alebo opráv.

   Jednoduchá inštalácia: Inštalácia tohto difúzora plynu je intuitívna a nevyžaduje žiadne špeciálne nástroje alebo zložité prípravy. Tento aspekt je obzvlášť výhodný pre rýchlu a efektívnu výmenu, čo znamená, že neprídete o drahocenný čas pri vašej práci.

   Kompatibilita a prispôsobivosť: Difúzor plynu je dokonale kompatibilný s modelmi CUT 40 a PC 40 značky SOLUTION. Jeho flexibilita a univerzálnosť ho robia ideálnou voľbou nielen pre profesionálov, ale aj pre hobby používateľov, ktorí hľadajú kvalitné a spoľahlivé príslušenstvo k svojim nástrojom.

   Výhody použitia difúzora plynu na CUT 40 a PC 40

   Použitím tohto difúzora plynu v plazmových rezačkách môžete nielen zlepšiť kvalitu rezov, ale aj výrazne zvýšiť bezpečnosť a efektivitu vašej práce. Jeho schopnosť zabezpečiť rovnomerné rozloženie vzduchu a minimalizovať nečistoty a nepravidelnosti v reze predstavuje nenahraditeľný prínos pre všetky vaše projekty. Tento produkt je navrhnutý tak, aby vyhovel najvyšším štandardom a zabezpečil, že každý rez bude presný a čistý.

   Investícia do difúzora plynu na CUT 40 a PC 40 predstavuje významné zlepšenie pre každého, kto používa plazmové rezačky SOLUTION v svojich projektoch. S týmto výrobkom získate nielen lepšie výsledky, ale aj pokojnú myseľ, vďaka spoľahlivosti a kvalite, ktorú tento difúzor ponúka.

   SOLUTION
   PE0014
   967 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Materiál
   Keramika
   Dĺžka
   6 mm
   Kompatibilné s horákmi
   SOLUTION CUT 40
   SOLUTION PC 40
   Vonkajší priemer
   Ø 9 mm
   Vnútorný priemer
   Ø 5 mm

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Difúzor plynu na CUT 40 a PC 40
   Difúzor plynu na CUT 40 a PC 40

   Difúzor plynu na CUT 40 a PC 40

   1,00 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.