Elektróda na TRAFIMET ERGOCUT S30
   Elektróda na TRAFIMET ERGOCUT S30

   Elektróda na TRAFIMET ERGOCUT S30

   Recenzia(0)
   1,60 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Elektróda ERGOCUT S30: Vysoká efektivita, presné rezy, dlhá životnosť, odolnosť voči teplote, rýchla inštalácia.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Hľadáte elektródu, ktorá zvýši efektivitu a presnosť vašich plazmových rezov? Elektróda na TRAFIMET ERGOCUT S30 je tu pre vás! Navrhnutá špeciálne pre plazmové horáky TRAFIMET ERGOCUT S30, táto elektróda je synonymom pre vysokú efektivitu a kvalitu rezov na rôznych materiáloch.

   Vysoká efektivita a kvalita rezov: Naša elektróda je vyrobená s dôrazom na detail, čo zabezpečuje vysokú efektivitu a kvalitu rezov. Jej použitie je ideálne pre plazmové rezačky, kde každý rez musí byť presný a čistý.

   Odolnosť a dlhá životnosť: Vďaka použitiu kvalitných materiálov a pokročilej výrobnej technológie, poskytuje naša elektróda vynikajúcu odolnosť voči vysokým teplotám a intenzívnemu opotrebeniu. Toto všetko prispieva k dlhej životnosti a zníženiu prevádzkových nákladov.

   Stabilný a silný plazmový oblúk: Elektróda je navrhnutá tak, aby poskytovala stabilný a silný plazmový oblúk, umožňujúci užívateľom dosiahnuť presné a čisté rezy. Jej optimálna geometria a materiálové zloženie zaisťujú vhodnosť pre širokú škálu rezacích aplikácií.

   Jednoduchá inštalácia: Inštalácia elektródy je jednoduchá a rýchla, čo umožňuje užívateľom efektívne sa prispôsobiť rôznym rezacím požiadavkám bez zbytočných prestojov.

   Ideálna voľba pre profesionálov: Elektróda na TRAFIMET ERGOCUT S30 je ideálnou voľbou pre profesionálov, ktorí hľadajú spolahlivé a výkonné príslušenstvo pre svoje plazmové rezačky. S touto elektródou môžete očakávať najvyššiu možnú kvalitu rezov a profesionálne výsledky.

   Nezáleží na tom, či pracujete s oceľou, hliníkom alebo inými materiálmi, elektróda na TRAFIMET ERGOCUT S30 je navrhnutá tak, aby splnila vaše najnáročnejšie požiadavky. Investícia do tejto elektródy znamená investícia do kvality a efektivity vašej práce.

   TRAFIMET
   PR0110
   1000 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Kompatibilné s horákmi
   ERGOCUT S30

   Špecifické referencie

   ean13
   8028485031311

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Elektróda na TRAFIMET ERGOCUT S30

   Mohlo by vás zaujať aj

   Elektróda na TRAFIMET ERGOCUT S30

   Elektróda na TRAFIMET ERGOCUT S30

   1,60 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.